RX 5600 XT vs RTX 2060

Önceki açılan RX 5600 XT vs RTX 2060 konularına baksanız? Başlık yazarken çıkıyor aynı konu.
Beğenmiyorsanız konuya girmeyin beyefendi. Fiyatları ve modelleri değişkenlik gösteriyor ürünlerin. Fikir almak istiyor sadece.

Ben 5600 XT alırdım.

Hmm anladım. Işın izleme teknolojisini DLSS2.0 kullanarak 60-30 fps arasında bir değer alacaksınızdır. Ve şubat yada ocak sonu RTX3050 ekran kartı çıkması tahmin ediliyor o kartlarıda bekleyebilirsiniz ve daha güncel ve daha iyi bir DLSS teknolojisi ve daha güncel bir kart beklemenizi öneririm.

Hmm anladım. Işın izleme teknolojisini DLSS2.0 kullanarak 60-30 FPS arasında bir değer alacaksınızdır. Ve şubat ya da ocak sonu RTX3050 ekran kartı çıkması tahmin ediliyor o kartları da bekleyebilirsiniz ve daha güncel ve daha iyi bir DLSS teknolojisi ve daha güncel bir kart beklemenizi öneririm.

Fikrinizi sevdim ama RTX 3050 kartı 2060 la aynı fiyat değerini paylaşacak mı peki

Beğenmiyorsanız konuya girmeyin beyefendi. Fiyatları ve modelleri değişkenlik gösteriyor ürünlerin. Fikir almak istiyor sadece.

Ben 5600 XT alırdım.

Sapphire Pulse daha iyi.
Fikrinizi sevdim ama RTX 3050 kartı 2060 la aynı fiyat değerini paylaşacak mı peki
3-3.5K bandında olacaktır.

Fiyatı ucuz diye attım.

Rog var Pulse fiyatına.
Vay be 280 dolarlık kart 3600 TL.
[/S
download.jpg
POILER]

Yeni konular

Geri
Yukarı