RX 5600M ile SolidWorks kullanımı

Hayır hocam onun sebebi Radeon driverları, oyun odaklı oldukları için NVIDIA gibi her yerde mükemmel çalışmıyorlar. Oyunlarda düzgün çalışıyorlar.

Hocam ETS 2 var mı sizde? Varsa yarım saat oynayıp çıktığınızda malum ekran gidip gelmesi olmuyor mu? Bende hep oluyor bu sefer yayın açmıştım Discord'da, arkadaşlarda ekran gidip geldi dediler.
@Sailaner sizin bozuk bravoda böyle bir durum var mıydı hocam?
E hocam radeon driverlerı güncelleme almıyacak mı hiç ? Reklam yapmayı biliyorlar icraat bekliyoruz.

Bende sürekli bir sorunla uğraşmak istemediğim için aldığım firmayı arayıp söyledim böyle böyle diye de Windows 10 kurulduğu için önce MSI'a gönderip iade/değişim talep formu almam gerektiğini söylediler hocam. Sizde mi göndereceksiniz?

Hocam benim laptop 3 aylık, o yüzden doğrudan servise götüreceğim. Ondan sonrasına bakacağım, değişim düşünüyorum ama yeni çıkan 30 serisi göz kırpmıyor değil. Ben aldığımda 30 serisi daha çıkmamıştı.

E hocam Radeon driverlerı güncelleme almayacak mı hiç? Reklam yapmayı biliyorlar icraat bekliyoruz.

Sanmıyorum hocam daha çok oyun odaklı Radeon ekran kartları.

Hocam benim laptop 3 aylık, o yüzden doğrudan servise götüreceğim. Ondan sonrasına bakacağım, değişim düşünüyorum ama yeni çıkan 30 serisi göz kırpmıyor değil. Ben aldığımda 30 serisi daha çıkmamıştı.

Sanmıyorum hocam daha çok oyun odaklı Radeon ekran kartları.
Almaz olaydım o kadar pişmanım ki 😭

Hayır hocam onun sebebi Radeon driverları, oyun odaklı oldukları için NVIDIA gibi her yerde mükemmel çalışmıyorlar. Oyunlarda düzgün çalışıyorlar.

Hocam ETS 2 var mı sizde? Varsa yarım saat oynayıp çıktığınızda malum ekran gidip gelmesi olmuyor mu? Bende hep oluyor bu sefer yayın açmıştım Discord'da, arkadaşlarda ekran gidip geldi dediler.
@Sailaner sizin bozuk bravoda böyle bir durum var mıydı hocam?

Hayır böyle bir durum yaşamadım hiç. Şu an yaşadığım farklı bir problemim var da konusunu da açtım hatta dün akşam. Bir inceleyip yardımcı olabilme şansınız var mıdır?

Geri
Yukarı