RX 5600M vs 1660 Ti vs RTX 2060

Bütçe
0
Hocam bu karşılaştırmayı başka konularda da yaptık. Oyun performansı olarak bu şekilde ısrarla aksini söylüyorsunuz. Test de yapacaktık ama müsait değilsiniz. Şu anki internet verilerinde 5600M ve 1660 Ti neredeyse eşit peformans veriyor. Doğrusu için hangi kaynaktan bakıyorsunuz? Merak ediyorum.

Kaynak attım hocam, ownordisown sağlam kaynaktır. Dell G5 SE'nin düşük performans verip 1660 Ti seviyesinde olduğunu herkes biliyor, attığım teste bakın. Bu akşam uygun bana GTA 5 yapalım testi. Saat 6 civarı size de uyarsa.

Kaynak attım hocam, ownordisown sağlam kaynaktır. Dell G5 SE'nin düşük performans verip 1660 Ti seviyesinde olduğunu herkes biliyor, attığım teste bakın. Bu akşam uygun bana GTA 5 yapalım testi. Saat 6 civarı size de uyarsa.
Uygun hocam. Eklemeyi unutmuşum, sentetik testlerde RX 5600M %15 civarı önde. Saf güç olarak 5600M bir miktar önde ancak buna rağmen oyun performansı geride.

Uygun hocam. Eklemeyi unutmuşum, sentetik testlerde RX 5600M %15 civarı önde. Saf güç olarak 5600M bir miktar önde ancak buna rağmen oyun performansı geride.

Hocam gördüğünüz testlerin birçoğu Dell G5 SE testleri, o yüzden sonuçlar zayıf. Attığım Alpha testine bakarsanız rakibi 115W 2060tır. Alpha modellerinde throttle yazılım gibi sorunlar yoktur.

Hocam gördüğünüz testlerin birçoğu Dell G5 SE testleri, o yüzden sonuçlar zayıf. Attığım Alpha testine bakarsanız rakibi 115W 2060tır. Alpha modellerinde throttle yazılım gibi sorunlar yoktur.
Hocam merhabalar, ben masaüstü bilgisayarımı satıp Msi Alpha 17 modelini alacağım. Sİzce alınır mı? Yanına 500GB M.2 SSD de ekleyeceğim.

Alpha ona göre daha iyidir, bütçeniz yeterse Tulpar v22.1 bakın hocam. 3600XT ve 2070'ten daha güçlüdür.
Maalesef hocam, bütçem yetmiyor. Bilgisayarı sanırım 13 bin Türk Lirasından satacağım ve laptop almak için üzerine çok daha ekleyemem. 😞

Geri
Yukarı