RX 5600XT sisteme 600W PSU ve kasa önerisi

Daha önce bir arkadaşıma bu PSU ile sistem toplamıştık. 1 sene oldu ve gayet memnundu o yüzden attım.
Arkadaşının memnun olması, PSU'nun eski bir seri olmasını ve kalitesini değiştirmeyecek. :)
Dediğim gibi yıl olmuş 2020. Eski bir güç kaynağı almanın pek bir mantığı yok. Daha güncel
ürünleri tavsiye ederim.

Düzenledim zaten. Konuyu uzatmaya gerek yok bence
Açıklamamızı istediniz, biz de açıklıyoruz. Şimdi neden böyle bir şey söylediniz ki anlamadım.
Neden üzgün attığımı sordunuz. Ben de yanıt olarak eski bir seri ürün olduğunu ve neden almaması gerektiğini açıkladım. Konuyu uzatmak ne alaka hocam? :D

Açıklamamızı istediniz, biz de açıklıyoruz. Şimdi neden böyle bir şey söylediniz ki anlamadım.
Neden üzgün attığımı sordunuz. Ben de yanıt olarak eski bir seri ürün olduğunu ve neden almaması gerektiğini açıkladım. Konuyu uzatmak ne alaka hocam? :D
Tamam deyip düzenledim daha sonra başta neden o psu'yu koyduğumu anlattım. Ama siz hala o psu eski dediniz. Biliyorum eski olduğunu değiştirdim zaten

Elimdeki kasayı mutlaka değiştirmeli miyim ? Diğer gördüğüm yorumlar gibi siz de hemfikir misiniz kötü olduğundan?

En sık gördüğüm model, fiyat olarak da aslında 900ü bulmasa daha iyi olur .Bu model kafama yattı.

+

Teşekkürler, ürünler çok iyi görünüyor 1 tık daha uygun fiyatlısını bulabilme ihtimalimiz nedir? Malum monitör almadım daha.

Elimdeki kasayı mutlaka değiştirmeli miyim ? Diğer gördüğüm yorumlar gibi siz de hemfikir misiniz kötü olduğundan?

En sık gördüğüm model, fiyat olarak da aslında 900ü bulmasa daha iyi olur .Bu model kafama yattı.

Teşekkürler, ürünler çok iyi görünüyor 1 tık daha uygun fiyatlısını bulabilme ihtimalimiz nedir? Malum monitör almadım daha.
Attığın Corsair de gayet güzel. Alabilirsin

Elimdeki kasayı mutlaka değiştirmeli miyim? Diğer gördüğüm yorumlar gibi siz de hemfikir misiniz kötü olduğundan?

En sık gördüğüm model, fiyat olarak da aslında 900Ü bulmasa daha iyi olur. Bu model kafama yattı.

Kasa PSU dahilse kesinlikle Frisby gibi markalar bomba sertifikalı.

Geri
Yukarı