RX 5600XT vs RTX2060

AMD driver sorunu o kadar yasayan varki.
Hele kart 5700XT olunca. Hayatta almam.

Bazı kişiler düzeldi diyor ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında.
Bence ince hesaptan toplama PC almayın ayrı ayrı alarak her türlü daha ucuza getirirsin.

Çok fazla alternatif denedim yine de en uygun fiyatlısı İncehesap oluyor.
Bütçeniz varsa 2060 Super ile bir kasa toplamanız daha iyi olur.

Ne yazık ki o kadar bütçem yok şu an RTX 2060'a vereceğim fazla parayı bile düşünür durumdayım. Alacağım ilk kasa olacağı için en iyisini seçmeye çalışıyorum.
RX 5600XT ekran kartım var ve sorun yaşamadım ama bence riske atmaya değmez RTX al.

Sen neden RTX yerine RX 5600XT'yi seçtin?
RTX 2060 ve RX 5600 XT öyle ahım şahım kartlar değil. RTX 2060'ta o duygu yaşanmaz, çok fazla para. Adam gibi WHQL sürücüsü indiren problem yaşamaz kardeşim. Fanboyluğu bırakın.

Sen hangi ekran kartını ve ne kadar süredir kullanıyorsun?

Son düzenleme:
Artık AMD kartlara %70 bozuk çıkacak gözüyle bakmayı bıraksanız mı?
1950XT, HD 6670, HD 7970, RX 570, 5600 XT ve 5700 kullanmış biri olarak söylüyorum bunu. RX 570 dışındaki kartlarda sorun yaşamadım. RX570'i ilk bilgisayara taktığımda Wattman hatası vardı. Hoş, sağ altta "Wattman ayarları sıfırlandı" bildirimi dışında bir etkisi olmamıştı. Neyse, sürücüyü güncelleyince düzeldi. 5600 XT ve 5700'yi arkadaşların sistemi için önermiştim, hiç sorun çıkmadı(Sapphire Pulse ve Nitro+), gayet güzel kartlar. Bir sorun olsa dahi bu kartın tuğla olacağı anlamına gelmiyor, düzeltilebilir.

Artık AMD kartlara %70 bozuk çıkacak gözüyle bakmayı bıraksanız mı?
1950XT, HD 6670, HD 7970, RX 570, 5600 XT ve 5700 kullanmış biri olarak söylüyorum bunu. RX 570 dışındaki kartlarda sorun yaşamadım. RX570'i ilk bilgisayara taktığımda WattMan hatası vardı. Hoş, sağ altta "WattMan ayarları sıfırlandı" bildirimi dışında bir etkisi olmamıştı. Neyse, sürücüyü güncelleyince düzeldi. 5600 XT ve 5700'yi arkadaşların sistemi için önermiştim, hiç sorun çıkmadı(Sapphire Pulse ve Nitro+), gayet güzel kartlar. Bir sorun olsa dahi bu kartın tuğla olacağı anlamına gelmiyor, düzeltilebilir.

İnsanların bu tavırları beni korkutmuyor değil çoğu kişi AMD'ye verilen paraya çöp gözüyle bakıyor.

Geri
Yukarı