RX 570 4 GB FurMark test sonuçları

meraklıadam

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler herkese, sizlerle ekran kartımın FurMark testi olan fotoğrafı paylaşıyorum, sizce değerler nasıl? İlk fotoğraf 0X gücünde ikinci fotoğraf ise 8X gücündedir. Lütfen anlayan bilen kişiler yorum yapsın ve açıklamalı olarak yapabiliyorsa da iyi olur :D.
0X dalgalı dalgalı iken 8X dümdüz ben bir şey anlamadım

Dosya Ekleri

• ds.png
    ds.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 68
  • dd.png
    dd.png
    10,3 KB · Görüntüleme: 62
Stres testi yaparken mi attınız? Eğer teste atıysanız GPU clock ve Memory clock çok düşük duruyor. Mesela bende 1760'a 1730'larda falan geziniyor.

Stress testini yaparken attıysanız olmaz, doğru değerleri göstermez. Alt TAB yaptığınız için Furmark arka planda kalıyor ve ekran kartına binen yük sıfıra iniyor.

MSI Afterburner indirin ve değerleri oradan kontrol edin. Furmark testi yaparken sol üstte gözükecektir.

Stres testi yaparken mi attınız? Eğer teste atıysanız GPU clock ve Memory clock çok düşük duruyor. Mesela bende 1760'a 1730'larda falan geziniyor.
evet stres testi
Stress testini yaparken attıysanız olmaz, doğru değerleri göstermez. Alt TAB yaptığınız için Furmark arka planda kalıyor ve ekran kartına binen yük sıfıra iniyor.

MSI Afterburner indirin ve değerleri oradan kontrol edin. Furmark testi yaparken sol üstte gözükecektir.
stres testi evet alt tab da yaptım ekrana o resimi alabilmek için

Geri
Yukarı