RX 570 4 GB Mining için alınır mı?

emirhan12345

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, ben RX 570 4 GB alacağım da Mining için alsam nasıl olur? Aldığıma değer mi ve aylık ne kadar bırakır yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar.

Minning için minimum 3060 alman lazım.(sorunlu mu değil mi tam bilmiyorum)o kartla zarar edersin.

Değmez. 2500 liradan aşağı vermeyeceksiniz o karta ve ayda 200 lira için değmez. İleride de ne olacağı meçhul.

Kendini en hızlı amorti eden kartların 4 GB ergo kazan kartlar olduğunu bilmeyen insanlarsınız.

Minning için minimum 3060 alman lazım.(sorunlu mu değil mi tam bilmiyorum)o kartla zarar edersin.

Tabi siz 3060'ın 3060 V2 ile artık 51 mh verdiğini de bilmiyorsunuzdur.

Ya ne dediğinizden anlamadım bir kere 200t vermez ben RVN kazacağım RVN'nin fiyatı da arttı bence daha fazla kazarım ETH bile bile kazmıyorum normalde 2060 alacaktım ama %30 oranında düşüş oldu diyorlar o yüzden

Kendini en hızlı amorti eden kartların 4 GB ergo kazan kartlar olduğunu bilmeyen insan gurühlarının cevapları.

2 mesaj olmasında ne var anlamadım?

Tabi siz 3060'ın 3060 V2 ile artık 51 mh verdiğini de bilmiyorsunuzdur.

Okudunuz mu parantezi bilmiyorum ama 3060 sorunlu olduğunu tam olaral bilmiyordum eğer sorunsuzsa kazılabilir sorunluysa kazıalamaz dedim. Tanrı boşuna göz vermiyor. Pardon beyni kullanamayan gözü nasıl algılasın.

Geri
Yukarı