RX 570 4 GB'dan RX 580 8 GB'a geçmek mantıklı mı?

Anil1911

Hectopat
YouTube'da her iki kartın da karşılaştırıldığı video sayısı pek fazla değil. İki kart arasında nasıl bir performans farkı olur? Bu konuda sizin düşünceniz nedir? Böyle bir yükseltmeye değer mi?

YouTube'da her iki kartın da karşılaştırıldığı video sayısı pek fazla değil. İki kart arasında nasıl bir performans farkı olur? Bu konuda sizin düşünceniz nedir? Böyle bir yükseltmeye değer mi?

Devasa bir fark yok. Ben 570 4 GB Gaming X'ten 580 8 GB ROG STRIX'e 300TL ödeme ile geçtim. Değdi mi? Değdi. Forza'da ki Ultra ayarlarda VRAM yüzünden oluşan droplarin önüne geçtim ilk olarak.

Aradaki fiyat farkı çok yoksa RX 580 8 GB alınır.

Devasa bir fark yok. Ben 570 4 GB Gaming X'ten 580 8 GB ROG STRIX'e 300TL ödeme ile geçtim. Değdi mi? Değdi. Forza'daki Ultra ayarlarda VRAM yüzünden oluşan droplarin önüne geçtim ilk olarak.

Bende sırf bu drop olayları yüzünden 8 GB'a yükseltmek istiyorum, bakalım daha fazla olumlu geri dönüş alırsam bu konu hakkında düşüneceğim.

Sağ olun geri dönüşlerinizi değerlendirmeye çalışacağım.

Geri
Yukarı