Çözüldü RX 570 8 GB düzgün çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirhanNn0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir bilgisayarcıdan ASUS AMD Radeon RX570 aldım ancak Windows üzerinde driver kurmaya çalışsam bile sadece Windows'un kendi driverları ile çalışıyor. Kendi driverları yüklenmiyor. Bu alanda da pek bilgim yok yardım edebilecek var mı?

Çözüm
Merhaba, ben bir bilgisayarcıdan ASUS AMD Radeon RX570 aldım ancak Windows üzerinde driver kurmaya çalışsam bile sadece Windows'un kendi driverları ile çalışıyor. Kendi driverları yüklenmiyor. Bu alanda da pek bilgim yok yardım edebilecek var mı?

Modlu VBIOS vardır, aygıt yöneticisinde, özellikler kısmında kod43 hatası var mı?
Dış tarafında değil kartın PCB'si üzerinde, sana doğru bakan kısımda olması lazım, güç girişi pozisyonunda duruyor.
Dış tarafından kast ederken pcb üzerine de bakmıştım ancak orada da yoktu şimdi ise bir videonun yardımı ile bir vbios indirdim ve kurdum kendi vbiosu sitede yoktu ancak başka bir technopat konusunda rom dosyasını bulabildim. Şu anda yeniden bir driver kurulumu yapıyorum bilgi vereceğim. Şimdiden sağ olun :)

Dış tarafından kast ederken PCB üzerine de bakmıştım ancak orada da yoktu şimdi ise bir videonun yardımı ile bir VBIOS indirdim ve kurdum kendi VBIOS'u sitede yoktu ancak başka bir technopat konusunda ROM dosyasını bulabildim. Şu anda yeniden bir driver kurulumu yapıyorum bilgi vereceğim. Şimdiden sağ olun :)

Var VBIOS

Olmazsa bunu denersiniz.

Şimdi sizin de bahsetmiş olduğunuz VBIOS ROM dosyasını indirdim ve ekran kartına yazdım. Ardından tekrar kurmayı denedim ilk başta olmadı. Sonrasında ATI pixel clock patcher kullandım ve tekrar driverları kurmayı deneyince bu sefer kuruldular :) yeniden çok teşekkür ederim.

Şimdi sizin de bahsetmiş olduğunuz VBIOS ROM dosyasını indirdim ve ekran kartına yazdım. Ardından tekrar kurmayı denedim ilk başta olmadı. Sonrasında ATI pixel clock patcher kullandım ve tekrar driverları kurmayı deneyince bu sefer kuruldular :) yeniden çok teşekkür ederim.
Rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı