RX 570 8 GB ile Ethereum mining yapma

Abi yapma

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ekran kartım RX 570 ROG STRIX 8 GB. Ben bu ekran kartı sadece pazar günü ve geceleri mining yapsam ne kadar kazanırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
@srcn90 hocam yanlıs anlamayın ama ben sizin neden böyle ön yargılı davrandığınızı anlayamadım. Zamanında belki sadece oyun için almıs simdi de durumu değerlendirmek için mining yapmak isteyen insanlar var. Bunun nesi yanlıs ya da size dokunan tarafı mı var? Birazcık her mining yapanı aynı kulvara koyuyorsunuz gibi hissetttim. Burada tekrar söylüyorum amacım sizi kızdırmak vs. değil. Sadece merak ediyorum.
Konuya cevap olarak, günde ne kadar kazım yaparsan o kadar kazanacağını gösteren siteler var, oralardan bakabilirsin. Ama günde 15 saatin üstünde çalıstırırsan kartı o zaman fena olmayan karlar elde edebilirsin.

@srcn90 hocam yanlış anlamayın ama ben sizin neden böyle ön yargılı davrandığınızı anlayamadım. Zamanında belki sadece oyun için almıs simdi de durumu değerlendirmek için mining yapmak isteyen insanlar var. Bunun nesi yanlış ya da size dokunan tarafı mı var? Birazcık her mining yapanı aynı kulvara koyuyorsunuz gibi hissetttim. Burada tekrar söylüyorum amacım sizi kızdırmak vs. değil. Sadece merak ediyorum.
Konuya cevap olarak, günde ne kadar kazım yaparsan o kadar kazanacağını gösteren siteler var, oralardan bakabilirsin. Ama günde 15 saatin üstünde çalıstırırsan kartı o zaman fena olmayan karlar elde edebilirsin.

Dediklerinize katılıyorum. Yardım için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı