RX 570 8 GB Ryzen 3 2200G Assassin oyun performansı

habibbir23

Decapat
Sistem bu RX570 8 GB Ryzen 3 2200g 8 GB RAM. Bu sistemde Witcher 3 assassin creed origins odessy GTA 5 FIFA 19 gibi oyunlar oynamak istiyorum. Medium ayarlarada razıyım. Sizce performans nasıl olur?

Not: İşlemciyi daha almadım. Bunu düşünüyorum. Sizce nasıl olur? Bir de işlemci önerisi yazar mısınız? Bütçe 800 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim az bir şey bütçeni aşıyor ama çok rahat o ekran kartını besler darboğaz hiç olmaz.Bu arada anakartın nedir?

Kardeşim az bir şey bütçeni aşıyor ama çok rahat o ekran kartını besler darboğaz hiç olmaz.Bu arada anakartın nedir?
kardeşim sence dediğinimi alayım yoksa i3 8100 mü alayım kararsız kaldım vatanda 862 TL i3 8100
ana kart bu
anakart: GA-MA74GMT-S2

Son düzenleme:
kardeşim sence dediğinimi alayım yoksa i3 8100 mü alayım kararsız kaldım vatanda 862 TL i3 8100
ana kart bu
İşlemci olarak benim dediğim daha iyidir ancak anakart alman gerek senin anakartında AM4 soket desteği yok.Ayrıca anakart alırsan bu seferde Ram'i değiştirmen lazım anakartın DDR3 destekliyor DDR4 alman lazım Ryzen serisine geçersen.İntel alırsanda anakart değiştirmen lazım.

ana kart bu
Sana tavsiyem RYZEN serisi al! toplam fiyat söylersen sana sistemi toplar atarım .

İntel almaya kalkma çünkü ilerde işlemciyi değiştirmen zor olur çünkü intel her geçen gün soket değiştiriyor.

Ryzen 3 2200 G işlemci bende de var ve ekran kartım RX 580 4 GB GTA 5'de yüksek ayarlarda 60 fps alıyorum. İşlemciyi APU olarak da kullandım ve AC Unity ve GTA 5'de en düşük ayarlarda 30 40 fps alıyordum. 570 ile düşük ayarlarda oyun keyfini bozmayacak bir fps değeri alacağını düşünüyorum.

İşlemci olarak benim dediğim daha iyidir ancak anakart alman gerek senin anakartında AM4 soket desteği yok.Ayrıca anakart alırsan bu seferde Ram'i değiştirmen lazım anakartın DDR3 destekliyor DDR4 alman lazım Ryzen serisine geçersen.İntel alırsanda anakart değiştirmen lazım.
ana karta para yok ana kart almazsam işlemci ile ekran kartı bir işe yaramazmı ?
ana karta para yok ana kart almazsam ekran kartı ile işlemci bir işe yaramazmı ana kart almak şartmı şartsa ana kart önerisi yazarmısın ucuz olsun lütfen

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı