RX 570 8 GB sistem RDR2 oynanır mı?

4 GB modeliyle yüksek ayarlarda 40FPS alıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keyif alır mısınız, bence hayır. Oyunu açar ama düşük ayarlara ayarlarsanız oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler arkadaşlar.

videoda gösterilen yüksek tutmanın gereksiz olduğu ayarlardan kısıp biraz daha performans artışı sağlayabilirsin. Rx 570 le rahat bir oynanış alabileceğini düşünüyorum.

Düşük ayarlar mı RX 570 mi kart orta seviye bir kart ben bu kartın 4 GB versiyonu ile en yüksek ayarlarda 40FPS alıyorum 8 GB versiyonu sadece oyunu mu açar :D

RAM kaç bro senin?

videoda gösterilen yüksek tutmanın gereksiz olduğu ayarlardan kısıp biraz daha performans artışı sağlayabilirsin. RX 570 le rahat bir oynanış alabileceğini düşünüyorum.

Farkketim oynanir bence güzel bir ayarlarda aliyim o zaman oyunu ben teşekkürler.

RAM kaç bro senin?

Farkketim oynanir bence güzel bir ayarlarda aliyim o zaman oyunu ben teşekkürler.
8GB ve işlemcim bile çok eski İ5 3470

Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı