RX 570 alınır mı?

Nadir. 4 GB vRAM modellisi yeterli ise alınabilir. Genellikle onlar mining yapılmamış oluyor. Tabii yapılanları da var dikkatli olmak lazım. Zaten 8 GB vRAM modeli o karta fazla. Kendim de aldım 1200 TL'ye Gigabyte Aorus modelini 2. el. Sorunsuz kullanıyorum 1 haftadır. Ne bir sürücü sorunuyla karşılaştım ne bir ısınma sorunu. Tabii alınan kartın nasıl kullanıldığı da çok önemli.

Nadir. 4 GB VRAM modellisi yeterli ise alınabilir. Genellikle onlar mining yapılmamış oluyor. Tabii yapılanları da var dikkatli olmak lazım. Zaten 8 GB VRAM modeli o karta fazla. Kendim de aldım 1200 TL'ye Gigabyte Aorus modelini 2. el. Sorunsuz kullanıyorum 1 haftadır. Ne bir sürücü sorunuyla karşılaştım ne bir ısınma sorunu. Tabii alınan kartın nasıl kullanıldığı da çok önemli.

4 GB ASUS ROG STRIX buldum 2.el kutulu faturalı ama formlarda çok gördüğüm için açıkçası biraz gözüm korktu GTX 1650'ye yönelmeyi düşündüm ama bilemedim şimdi

4 yıldır kullanıyorum çok çökme sorunu yaşadım yazılım güncellerken sorun olacak diye korkuyorum artık bu çökme olayı genelde sağlam oyunlarda oluyor 4 GB VRAM yetmiyor artık 6500 XT alın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı