RX 570 Armor 4 GB düşük GPU kullanımı

Enes Aygın

Centipat
Test ettiniz mi teker teker oyunlarda? Çünkü NVIDIA böyle bir şey yaparsa doğrudan dava yer.
Abi bir bakar mısın sistemimde düşük GPU kullanımı var.
R3 2200G
RX 570 Armor 4 GB
8 GB 2400 MHz RAM

Çözünürlük 1920x1080
Oyun torrent.

1563191921527.png

.Net Framework kaldır ve yeniden kur.

@Silinen üye benim sistemimde düşük gpu kullanımı var . Mesela tomb raiderde normal yerlerde %100 de ama böyle grafiği yoğun olan yerlerde gpu kullanımıı düşüyor otomatik olarak fpsde düşüyor . Ben işlemcide bir sorun oldugunu düşünüyorum driver vb. .... Sistemden istediğim verimi alamıyorum . Vatana garantiye vermeli miyim ?

Sistemim

RYZEN 3 2200G
RX 570 ARMOR 4GB
2400 MHz 8GB RAM
A320 M ANAKART

Son düzenleyen: Moderatör:
Her oyunda mı böyle yoksa bu oyuna özel mi böyle bu durum? Bana bu oyun RX570'i çok zorlayacak bir oyun gibi gelmedi şahsen.

%18'lik kullanım yeterli olduğu için fazlasını kullanmaya gerek duymuyor. 1 liralık ekmeğe 5 lira vermeye gerek yok yani :D

sadece bu oyuna ait bişey. Oyun oynaya oynaya birşey farkettim.Mesela dün tom raider oynadım gpu kullanımı 100dü cpu 50 normal yani ama grafiğin yoğun olduğu yerlerde gpu kullanımı düşüyor ve sonuc olarak fpsde düşüyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı