RX 570 Armor boşta 55 derece

eowejan

Hectopat
Yer
City 17
MSI RX 570 Armor ekran kartım var 4-5 gün öncesine kadar boşta 45 dereceyi geçmiyordu fakat son 2 gündür boşta 54-55 derece oluyor. Ayrıca boşta olmasına rağmen 600 MHz çalışıyor eskiden 300'dü. Virüs falan mı kapmış olabilirim. Ya da tozlandığı için mi oluyor emin olamadım. Virüs kapabileceğim bir şey yüklemedim veya bir siteye girmedim. (Ek olarak, yük altında iken 70 dereceyi geçmiyor ve kasam FSP CMT 110A)

Malwarebytes ve Kaspersky'la bir tam tarama yapın. Şuan 600 MHz'de çalışması normal değil gibi. Hızının artması in birşeyin GPU'yu kullanması lazım. Tarama yaptıktan sonra sonuçları bildirirsiniz.

MSI RX 570 Armor ekran kartım var 4-5 gün öncesine kadar boşta 45 dereceyi geçmiyordu fakat son 2 gündür boşta 54-55 derece oluyor. Ayrıca boşta olmasına rağmen 600 MHz çalışıyor eskiden 300'dü. Virüs falan mı kapmış olabilirim. Ya da tozlandığı için mi oluyor emin olamadım. Virüs kapabileceğim bir şey yüklemedim veya bir siteye girmedim. (Ek olarak, yük altında iken 70 dereceyi geçmiyor ve kasam FSP CMT 110A)
Temiz kurulum mümkün müdür? FUD'lu trojan ise işiniz zor olabilir.

Bazen driver kaynaklı böyle sorunlar olabiliyor. Ekran kartınızı güncellediniz mi? Veya 0 RPM özelliğini devre dışı bırakmış olabilir misiniz?
Tüm sürücüler güncel.
Malwarebytes ve Kaspersky'la bir tam tarama yapın. Şuan 600 MHz'de çalışması normal değil gibi. Hızının artması in birşeyin GPU'yu kullanması lazım. Tarama yaptıktan sonra sonuçları bildirirsiniz.
Şu an kaspersky ile tarama yapıyorum bakalım bir şey çıkacak mı.
Temiz kurulum mümkün müdür? FUD'lu trojan ise işiniz zor olabilir.
Sıkıntı çıkarsa format atacağım artık yapacak bir şey yok.

Tüm sürücüler güncel.
Demek istediğim bu ''4-5 gün öncesine kadar'' dediğiniz süre zarfında hiç güncelleme yaptınız mı? Eğer yaptıysanız eski sürücüye dönmek yardımcı olabilir. Ayrıca boştaki sıcaklığa çok takılıyorsanız 0 RPM özelliğini devre dışı bırakarak rahatlıkla 25-30 derecelere kadar düşürebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı