RX 570 bilgisayar ne kadar eder?

Hocam siz B450 yerine daha pahalıya A320 alabilirsiniz.
Bilgisizlik işte..
Anlaması bu kadar zor mu? Bu fiyatları ben belirlemiyorum. Konu sahibinin elindeki anakartın en ucuz fiyatı 469TL, ne yapsın adam ederinin yarı fiyatına mı satsın?

Yalan söylemiyormuşuz değil mi :D Bilmeden her yere atlama bir daha.
350TL'ye bu devirde sıfır A320.
Hocam yaşadığınız mağaradan çıkar mısınız?
Geçen hafta kutusu açılmamış şekilde 300TL'ye sattım. Bir tane daha var ama buna işlemci taktım sıfır değil artık ama 300TL'ye verebilirim isterseniz.
2 gün önce 400TL'den ucuza sıfır B450 satılıyordu.
Piyasayı bilmemeniz ayıp değil ama piyasasını söyleyen birine mağara demeniz komik olmuş.

Bunlar tabi şimdiki fiyatlar bundan bir hafta sonra veya bir daha hiç 300lü fiyatlar göremeyebiliriz ama şu anda durum bu.
Yıl sonu 379 TL gibi fiyatları son görüşümüz olur. Alacaklar alır o zamana kadar.

Bilgisizlik işte..

Attığın konu neredeyse bir aylık, o zamandan beri kur sabit kaldı mı sanıyorsun? Bilgisiz diyene bak, attığı konunun tarihini bilmiyor daha 😀

7000 TL diyorum. 5000 TL eder diyenlerde aynı sistem varsa yarın alabilirim bu fiyata.

Ne 7000'i ya bu arkadaşlar 300TL'ye sıfır A320 alıyorlarmış, en iyisi bu sistemi bedava yapalım 🤭

Siz neyi tartışıyorsunuz? İkinci el sitelerine bir girsenize bakalım ROG RX 5704 GB kaç TL'ye satılıyor? 4K'dan aşağı adamakıllı kart bulunmaz. Ne yapacak 5K ya versin mi PC'yi? Alanda 7K ya ilana koysun 2K kar etsin. Ne güzel dünya. 7'den aşağı verme hemşerim.

Attığın konu neredeyse bir aylık, o zamandan beri kur sabit kaldı mı sanıyorsun? Bilgisiz diyene bak, attığı konunun tarihini bilmiyor daha 😀

Sadece 2 hafta falan olmuş indirim ise 5 gün önce bitti?
Zaten şu an 430 TL'ye B450M gibi A320M'i ikiye katlayacak anakart varken hala daha pahalıya A320 atan da sensin? Değil mi? 😛

Valla sizinki trolluk herhalde başka bir şey değil ben 450TL B450 paylaşıyorum siz aynı fiyatta A320.

Kıyıda köşede 1500TL 'ye satışa çıkan 775pin anakart filan bulursanız onları da örnek gösterin.

Akakçe'den attım işte daha ne istiyorsun, orada bütün mağazaların karşılaştırmalı fiyatları var. Attığım bağlantıya bile tıklamamışsın gelip mesaj yazıyorsun, bu kadar heyecan yapma😂

Bilgisizlik işte.

Yıl sonu 379 TL gibi fiyatları son görüşümüz olur. Alacaklar alır o zamana kadar.

Senin o attığın anakart ile benim kendi anakartımın arasında fark var. M.2 SSD, CPU güç girişi.

Ne 7000'i ya bu arkadaşlar 300TL'ye sıfır A320 alıyorlarmış, en iyisi bu sistemi bedava yapalım 🤭

A320, B450 anakartlar efsane cuma ayağına bayağı düşmüştü ama alsan ne fayda Ryzen fiyatları tavan yaptı. Tray 1600 AF bile 1600 TL olmuş daha iki hafta önce kutulusu 1000 TL'ye alınan işlemciydi bu.

A320, B450 anakartlar efsane cuma ayağına bayağı düşmüştü ama alsan ne fayda Ryzen fiyatları tavan yaptı. 1600 AF bile 1600 TL olmuş daha iki hafta önce 1000 TL'ye alınan işlemciydi bu.

Evet işte bu fiyat artışlarının sebebi kur. Bu sistemin 5500TL edeceğini söyleyen arkadaşlar paralel evrende kurun 10 senedir sabit olduğu bir dönemde yaşıyor sanırım. Ya da Efsane Cuma indirimlerini daimi sanıyorlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı