RX 570 bilgisayar ne kadar eder?

Buradaki sistemlere oranlar seninki A320 chipset ve Ryzen 1600 bakımından biraz daha ucuza gidiyor bu nedenle maksimum 7.000 eder. Ayrıca piyasa hakkında bilgisi olmayanlar lütfen konuşmasın fırsatçılar dolar yükselince, mining yapıp yapıp. İki katına çıkarıyorlar sonra düşürmek te bilmiyorlar. 9.000-10.000 TL civarına satılıyor diyen arkadaş sen bana bu kasayı 10.000 TL'ye alan enayinin ev adresini verde bir geçmiş olsuna gideyim yazıktır.
Şu konuyada bir göz atın lütfen. Belki ne dediğimi anlarsınız. Daha geçen gün A320 chipsetli bir anakartı bile sıfır olarak 289 TL'ye aldım ki ben buna rağmen burada ikinci el bir anakarta 300 yazmışım. Yaptığım değerlendirmenin sonuna kadar doğru olduğunu düşünüyorum. Bizimde bir bilgimiz, tecrübemiz var da konuşuyoruz. ekran kartı fiyatları biliyorsunuz ki piyasadaki fırsatçılar yüzünden hep şişiriliyor. ben burada olabilecek en iyi değeri yazdım aslında. ayrıca bu adam bu kasayı diyelim ki 10.000 e sattı bu kasayı alan arkadaş zarar etmemek için daha da yüksek bir fiyata satacak. e böyle olunca 2.el piyasası hep uçacak. ve bilgisayar toplamak isteyenlerin gözü yaşla dolacak. Saygıda kusur olmayacak. Yanlış bir şey yazdıysam affolacak.
Bol bol ölü ilan atmışsın. Ama burada dediğin çoğu şeyde haklısın. Ama 10.000'e koyabilir ilana.

Bol bol ölü ilan atmışsın. Ama burada dediğin çoğu şeyde haklısın. Ama 10.000'e koyabilir ilana.

Tabii ki karar yine satıcı arkadaşın. Acaba sonuç ne olacak? Kaça satacak?

Geri
Yukarı