RX 570 boşta 50-55 derece oluyor

SerseriGencc

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün 2 tane crackli program indirmiştim birisi FL Studio diğeri Adobe Photoshop 23 fakat ekran kartımda WattMan hatası alıyorum önceden. Şimdi ise boştayken 39 40 derece gören kartım şimdi 50 55 görüyor. Sizce neden?

Arkadaşlar dün 2 tane crackli program indirmiştim birisi FL Studio diğeri Adobe Photoshop 23 fakat ekran kartımda WattMan hatası alıyorum önceden. Şimdi ise boştayken 39 40 derece gören kartım şimdi 50 55 görüyor. Sizce neden?

Uygulama arkada açık kalıyor olabilir mi?

1713265150732.png

Herhangi bir açık kalma yok böyle sıcaklıkları görmemiştim indirme yapmadan önce

Ben size yüksek kullananları atayım

1713265311337.png

KasperSky evet az önce başlattım şüphelenedim tarama yapıyor 2 defa yaptım birşey bulmadı, seçici tarama yaptım yine bulmadı son bikez daha yapıcam

Fakat düzelticeğini sanmıyorum çünkü çok kez yaptım bir şey bulmadı ama sıcaklıklar hala aynı

Ben size yüksek kullananları atayım.

Daha iyi olur hocam.

Ben size yüksek kullananları atayım.

Eki Görüntüle 2170024
Kaspersky evet az önce başlattım şüphelenedim tarama yapıyor 2 defa yaptım bir şey bulmadı, seçici tarama yaptım yine bulmadı son bikez daha yapacağım.

Fakat düzelticeğini sanmıyorum çünkü çok kez yaptım bir şey bulmadı ama sıcaklıklar hala aynı.

Hocam o zaman belki de termal macun yenilenmesi gerekiyordur? Ya da kasanız toz tutmuş olabilir o an gözlemlediyseniz farklı gibi hissettirmiştir.

Bu da taramadan sonraki değerler

Hayır kasamın toz bakımını yapıyorum 5 ay oldu sanırım alalı termal macun diyorsunuzda, dün böyle sıcaklık değerleri yoktu 39 38 dereceydi boşta iken

Dosya Ekleri

• 1713265454101.png
    1713265454101.png
    28,3 KB · Görüntüleme: 8
Bu da taramadan sonraki değerler.

Hayır kasamın toz bakımını yapıyorum 5 ay oldu sanırım alalı termal macun diyorsunuzda, dün böyle sıcaklık değerleri yoktu 39 38 dereceydi boşta iken.

Hocam dediğim gibi, bbelki de öyledir.

Bu da alın AMD görüntüleri.

Hocam kasanız ısınıyor olabilir, sıcak hava dönüyor olabilir. Fan ayarı yapabilirsiniz veya kasanızın durumunu gözden geçirin. Termal macun yenileyebilirsiniz önerim.

Geri
Yukarı