RX 570 Bozuk Görüntü

• Konuyu başlatan Reqi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 5B

Reqi

Hectopat
Daha fazla  
ASUS AMD RX 570 kartım var ve kısaca anlatacağım. Daha önce de konularım vardı burada, WattMan sorunu alıyordum. Şimdi o bitti resimdeki sorun başladı. Oyunlarda problem yok. Tarayıcı ile internet ortamında bu sorunu yaşıyorum. Ekran böyle olduktan kısa bir süre sonra görüntü kendiliğinden gidip tekrar gelince bu sorun geçiyor. AMD midemi bulandırdı resmen. Sorun grafik kartı mı yoksa anakart mı? Not: PSU yeni değiştirdim. Rampage yerine Cooler Master aldım.

Sistem:
Anakart: ASUS 450M-K
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
RAM: Corsair 2x16 3000MHz
Grafik: ASUS AMD RX 570
Power: Cooler Master 650W
IMG_20191028_013525.jpg

Yorumlarınız için teşekkürler en kısa zamanda göndereceğim, fakat buraya koyduğum sorunun kanıtını servis kaydına koyamıyorum onlara sorunumu nasıl bildirebilirim? Ayrıca bilgisayarı kart olmadan açma şansım var mı ?

Son düzenleme:
Yorumlarınız için teşekkürler en kısa zamanda göndereceğim, fakat buraya koyduğum sorunun kanıtını servis kaydına koyamıyorum onlara sorunumu nasıl bildirebilirim? Ayrıca bilgisayarı kart olmadan açma şansım var mı ?
Eğer işlemciniz APU ise evet açabilirsiniz. Ancak değilse ekran kartı olmadan açamazsınız.

Sorun ekran kartı. Bu şekilde kullanma servise gönder beklemeden. Aynı sorunu bende yaşadım AMD bir kart ile 2 gün sürmedi komple bozulmuştu sağolsun anakartımı da bozmuştu yanında. Bu tarz arızalar olunca beklemeyin hiç garantisi varsa servise verin.

Ekran kartı evet. Daha fazla kullanmayın. Diğer parçalarda zarar verebilir. Zaten 2 güne komple gidecektir. Direkt servise gönderin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı