RX 570 görüntü bozulması

Dönüştürücü kablonda sıkıntı olabilir ilk öncelikle Driver'ları güncellediğinden emin ol ondan sonra olmuyorsa kabloyu sök tekrar tak.

Her şeyi yaptığından eminsen sorun donanımsaldır o zaman sokağa çıkma yasağından sonra bilgisayarcıya götürmeni öneririm ekran kartı RAM veya HDD'de sorun çıkmış olabilir HDD arızalandığında veri yazmadığı için ekrana görüntü gelmiyor.

Eğer ki ortada yesil tek çizgiler oluyorsa ve bunu nadir yapıyorsa geçmiş olsun ekran kartınız büyük ihtimal arızalı.
Benim de basşıma gelmişti MSI R9 270 X Gaming 2G modeli vardı bende aynı sorun onda da olmuştu en son ekran bir gitti bir daha gelmedi.

Eğer ki ortada yesil tek çizgiler oluyorsa ve bunu nadir yapıyorsa geçmiş olsun ekran kartınız büyük ihtimal arızalı.
Benim de basşıma gelmişti MSI R9 270 X Gaming 2G modeli vardı bende aynı sorun onda da olmuştu en son ekran bir gitti bir daha gelmedi.
genellikle yeni nesil oyun oynarken bile değil eski nesil oyun oynarkende oluyor maalesef.

Genellikle yeni nesil oyun oynarken bile değil eski nesil oyun oynarken de oluyor maalesef.

Fark etmiyor bu durum eski ya da yeni nesil hangi oyun olursa olsun bende de aynı sorunu verıyordu en sonunda ekran kartım bir kapandı bir daha görüntü gelmedi fanları her şeyi çalışıyor ama görüntü yok siyah ekran olarak kalıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı