RX 570 CS 1.6 FPS düşmesi

StefanKayra

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın özellikleri:
AMD Ryzen 5 3500
RX 570 4 GB

Driver Booster ile her gün güncel mi diye bakıyorum. 144Hz monitör bundan birkaç gün önce 60 FPS alıyordum. Şu an aldığım FPS bu. Yapmam gereken her şeyi yaptım, Steam'den satın almak dahil ama hâlâ düzelmedi. Buradaki fotoğrafta en sol üste bakarsanız garip bir simge var. Steam FPS ölçerin arkasında.
600 FPS oluyor ve birkaç saniye sonra tekrardan 30 FPS düşüyor, bilgisayarı alalı 3 hafta oldu.

Bilgisayarımın özellikleri:
AMD Ryzen 5 3500.
RX 570 4 GB.

Driver Booster ile her gün güncel mi diye bakıyorum. 144Hz monitör bundan birkaç gün önce 60 FPS alıyordum. Şu an aldığım FPS bu. Yapmam gereken her şeyi yaptım, Steam'den satın almak dahil ama hâlâ düzelmedi. Buradaki fotoğrafta en sol üste bakarsanız garip bir simge var. Steam FPS ölçerin arkasında.
600 FPS oluyor ve birkaç saniye sonra tekrardan 30 FPS düşüyor, bilgisayarı alalı 3 hafta oldu.

Driver Booster sıkıntılı program, ondan olması muhtemel.

İlk olarak fotoğraf yok. Ve o kullandığınız program tehlikeli. Yanlış driver kurabiliyor. DDU ile ekran kartı driverını kaldırıp AMD'nin sitesinden güncel, sorunsuz bir WHQL sürüm indirip kurun. Bir de öyle bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı