RX 570 Ekran Kartı ve Dark Shadow Kasa Uyumu

CratoSoldier

Hectopat
Ekran kartım elime ulaştı, kasada yarın geliyor.
Fakat sonradan fark ettim ki ekran kartı boyutu 39cm bilgisi var.
Kasanın ekran kartı için 37cm hacmi mevcut.
Sorun yaşanır mı?

Kasa: Dark Shadow

Dark iyi bir marka değil, rakiplerine göre malzeme kalitesi olarak geride kalıyor. Göz boyamak için LED'li fan koyup satılan kasalardan. Spec Alpha modelini de önermem. Bu kasada kablolama yapmak işkence, eski bir iç dizayna sahip.

350 TL bütçeye çıkıyorsanız kesinlikle Phanteks P300 alın.

Phanteks Eclipse P300 Cam Kapaklı Oyuncu Bilgisayar Kasası

Veya Corsair K70R modeli de alınabilir.

CORSAIR Carbide Serisi 270R MidTower ATX Siyah Kasa | ITOPYA

Model tavsiyeleri alındı, tekrar gözden geçiyorum.
Önerdiğiniz modeller gayet hoş.
Hocam Phanteks P300 siparişi verdim de, özelliklerde 330 mm'ye kadar ekran kartı sığabilir diyor. Ekran kartının sitesinde de 390 mm boyutunda olduğu yazıyor RX 570 Gaming 4G'nin.

Dark iyi bir marka değil, rakiplerine göre malzeme kalitesi olarak geride kalıyor. Göz boyamak için LED'li fan koyup satılan kasalardan. Spec Alpha modelini de önermem. Bu kasada kablolama yapmak işkence, eski bir iç dizayna sahip.

350 TL bütçeye çıkıyorsanız kesinlikle Phanteks P300 alın.

Phanteks Eclipse P300 Cam Kapaklı Oyuncu Bilgisayar Kasası

Veya Corsair K70R modeli de alınabilir.

CORSAIR Carbide Serisi 270R MidTower ATX Siyah Kasa | ITOPYA
@Jira
Hocam Phanteks P300 siparişi verdim de, özelliklerde 330 mm'ye kadar ekran kartı sığabilir diyor. Ekran kartının sitesinde de 390 mm boyutunda olduğu yazıyor RX 570 Gaming 4G'nin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı