Amd FX8350 ve RX 570 8 GB Ekran Kartı Uyumu?

Daha fazla  
Merhabalar, FX 8350 bir işlemciye sahibim. Daha önceden yeni ekran kartı için konu açtığımda forumdaki arkadaşlar GTX 1060 6 GB önermişlerdi. Black Friday kapsamında MSI VGA Radeon RX 570 ARMOR 8G OC 8GB 256 bit GDDR5 adlı kartın indirime girdiğini ve araştırmalarım sonucunda 1060 ile neredeyse aynı performans sunduklarını gördüm. Acaba bu kart işlemcime uygun mudur? Aldığım taktirde problem yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, FX 8350 bir işlemciye sahibim. Daha önceden yeni ekran kartı için konu açtığımda forumdaki arkadaşlar GTX 1060 6 GB önermişlerdi. Black Friday kapsamında MSI VGA Radeon RX 570 ARMOR 8G OC 8GB 256 bit GDDR5 adlı kartın indirime girdiğini ve araştırmalarım sonucunda 1060 ile neredeyse aynı performans sunduklarını gördüm. Acaba bu kart işlemcime uygun mudur? Aldığım taktirde problem yaşar mıyım?
Yaşamazsın çok rahat besler.

Merhaba,

Burada herkez uyumlu demiş ama, İşlemciniz 125Watt güç tüketen bir işlemci. Anakartınızın markası ve modeli çok önemli; eğer bu işlemciyi resmi olarak destekleyen bir anakart kullanmıyorsanız anakartınız hem işlemciye hemde bu ekran kartlarına yeteri kadar güç sağlayamayabilir.

> Anakartınızın marka modeli, işlemciniz ile uyumu
> Ekran kartının güç gereksinimleri
> PSU/Güç kaynağınızın markası,modeli gerekli gücü sağlayığ sağlayamıyacağı
> Kasanızın havalandırma durumu ve içerisinde yeteri kadar yer olup olmadığı

Konuları daha önemli.

Merhabalar işlemcim ıntel pentium CPU G2020 2.90GHz Şuanlık csgoda kasmıcak bi ekran kartı almak istiyorum ama pcde 2gb ram var ssdim yok ve alcağım hangi ekran kartı nasıl uyar anlayamadım ekran kartı tek kurtarır mı onu da bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar işlemcim ıntel pentium CPU G2020 2.90GHz Şuanlık csgoda kasmıcak bi ekran kartı almak istiyorum ama pcde 2gb ram var ssdim yok ve alcağım hangi ekran kartı nasıl uyar anlayamadım ekran kartı tek kurtarır mı onu da bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Yeni konu açın. Bütçene bağlı İ7 3770/İ5 3470/İ3 3240(en kötüsü bu olsun) al. 6 GB RAM takviyesi yap anakartın 4 slotlu ise 4+2 al. 2 slot ise tek 8 veya 4 al sadece CS:GO için. Ekran kartı olarak GTX 750 Ti al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı