RX 570 ekran kartı yerine ne alınabilir?

Aynı kartın aynı modelin 4 GB versiyonunu kullanıyorum. 1440P'de RDR2 orta ayarlarda 60 FPS veriyor. RX 570 cidden iyi bir kart. Kalabilirsin bence.

Aynı kartın aynı modelin 4 GB versiyonunu kullanıyorum. 1440P'de RDR2 orta ayarlarda 60 FPS veriyor. RX 570 cidden iyi bir kart. Kalabilirsin bence.

Bende kalmak istiyorumda sürücü desteği kesildi ve BeamNG oynarken yüksek ayarlarda 10-12 araçtan sonra FPS aniden çakılıyor. Bende değiştirmek ya da kalmak için fikirlerinize danışmak istedim.

1.8k RX 570'i okut üstüne bir 2K ya da 1.8k falan daha para ekle RX 5600 XT alabilirsin NVIDIA tarafından ekran kartı almak istiyorsan 5-6k daha para koyup RTX 3060 alabilirsin(RX 5600 XT ile aralarında 10 FPS var)

İşlemci RX6600 ile sorunsuz NVIDIA tarafında maksimum 2060 destekliyor üstü darboğaz o zaman hangisi almak daha mantıklı?

Bende kalmak istiyorumda sürücü desteği kesildi ve BeamNG oynarken yüksek ayarlarda 10-12 araçtan sonra FPS aniden çakılıyor. Bende değiştirmek ya da kalmak için fikirlerinize danışmak istedim.

İşlemci RX6600 ile sorunsuz NVIDIA tarafında maksimum 2060 destekliyor üstü darboğaz o zaman hangisi almak daha mantıklı?
Şöyle tabi benim için yeterli ama dediğin gibi artık sıkıntılar çıkarmaya başladı. Yazın ben de RTX 4070S almayı düşünüyorum. Senin işlemcinle darboğaz yapmayacak en iyi seçenek RX 6600 olur.

Geri
Yukarı