RX 570 ETS 2'de 90 derece oluyor

Arctic MX4'ün piyasada çok sahtesi oluyor haberin olsun. Gerçek Arctic MX4'ü de kullanan birisi olarak sana tavsiyem Cooler Master Mastergel Maker al derim Vatan bilgisayardan. Piyasa da satılan en iyi macun Cooler Master Mastergel Maker diyebilirim. Şu an Thermal Grizzly Kryonaut kullanıyorum ilk kez hem işlemcimde hem de ekran kartımda. Cooler Master Mastergel Maker ile aynı sıcaklık değerlerini verdi abartıldığı kadar bir sonuç görmedim. Cooler Master'ın şırıngasında 7-8 kullanımlık termal macun var. Thermal Grizzly'de 2-3 sıkımlık var ve Thermal Grizzly çok pahalı miligram başına fiyatı.
Thermal Grizzly'de ve Cooler Master'da termal macununda.
Asus Strix GTX 1080 A8G: 61 Dereceyi geçmiyor %100 kullanımda.
Intel Core i9 9900K 8 çekirdek 5.3GHz'e OC'lu: Max 65 derece %100 kullanımda.
(360mm'lik sıvı soğutma var.)
Boşta CPU: 25-35 derece arası dalgalanıyor.
Boşta GPU: 35-45 derece arası oda sıcaklığına göre değişiyor.

Son düzenleme:
Arctic MX4'ün piyasada çok sahtesi oluyor haberin olsun. Gerçek Arctic MX4'ü de kullanan birisi olarak sana tavsiyem Cooler Master Mastergel Maker al derim Vatan bilgisayardan. Piyasa da satılan en iyi macun Cooler Master Mastergel Maker diyebilirim. Şu an Thermal Grizzly Kryonaut kullanıyorum ilk kez hem işlemcimde hem de ekran kartımda. Cooler Master Mastergel Maker ile aynı sıcaklık değerlerini verdi abartıldığı kadar bir sonuç görmedim. Cooler Master'ın şırıngasında 7-8 kullanımlık termal macun var. Thermal Grizzly'de 2-3 sıkımlık var ve Thermal Grizzly çok pahalı miligram başına fiyatı.
Thermal Grizzly'de ve Cooler Master'da termal macununda.
Asus Strix GTX 1080 A8G: 61 Dereceyi geçmiyor %100 kullanımda.
Intel Core i9 9900K 8 çekirdek 5.3GHz'e OC'lu: Max 65 derece %100 kullanımda.
(360mm'lik sıvı soğutma var.)
Boşta CPU: 25-35 derece arası dalgalanıyor.
Boşta GPU: 35-45 derece arası oda sıcaklığına göre değişiyor.
Bu dediğin çok pahalı max 100 tl verebilirim önerebileceğin bir marka var mı vatan bilgisayardan alacağım

Bu dediğin çok pahalı max 100 tl verebilirim önerebileceğin bir marka var mı vatan bilgisayardan alacağım
Ben kullanmadığım ürünü ne yazık ki öneremem. Ben bir öneririm belki memnun kalmazsınız onun vebalini çekmek istemem. Cooler Master Mastergel Pro olabilir. 200 TL civarında o da. 100 TL'lik inanın bende bilmiyorum. CM Mastergel Pro versiyonu Arctic MX4 ayarında bir macun.
İtopya'da gezinirken EVGA Frostbite termal macununu buldum. Bu da Arctic MX4 ayarında bir macun özellik bakımından. 70 TL'ye satılıyor. Dediğim Cooler Master Mastergel Maker'da İtopya'da 211TL'ye satılıyor.

Geri
Yukarı