RX 570 GTA V Online FPS düşmesi

MashroomWar

Hectopat
Daha fazla  
Sistem RX 570 8 GB, Ryzen 5 2600, 8 GB RAM. Ben RAM'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum, 16 yapsam düzelir mi? Açık ortamda FPS 65-80 arası ama şehir içinde araba sürerken 45'lere düşüyor ve RAM kullanımı 7.5GB gözüküyor.

Ayarlardan grafik ayarlarını düşürebilirsiniz.
Arka planda çalışan uygulamaları kapatabilirsiniz.
Güç yönetimi kısmından yüksek performans yapabilirsiniz.
Ekran kartı markanızın programından performans moduna alabilirsiniz.

Sistem RX 570 8 GB, Ryzen 5 2600, 8 GB RAM. Ben RAM'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum, 16 yapsam düzelir mi? Açık ortamda FPS 65-80 arası ama şehir içinde araba sürerken 45'lere düşüyor ve RAM kullanımı 7.5GB gözüküyor.

Sistem GTA 5'i rahat kaldırır sıcaklık değerleri yüksek ise kasabilir.

Hocam GTA 5 Online'da darboğaz yapması imkansız i5 4460 ile GTX770 kullanıyorum bende de 40'lara kadar düşüyor.
Sp'de sıkıntı yok anlam veremiyorum tamam işlemciye yüklenen bir oyun ama 3570K ile tıkır tıkır Full yükte oynuyorlar.

Sorun donanımsal kaynaklı değil. GTA Online için en son gelen güncelleme ile genel anlam da FPS düşüşleri yaşandı. Ayrıca imzam da mevcut olan sistemi kullanıyorum ve önceden tüm ayarlar very high iken şehir içeresinde 60 - 70 FPS alıyordum. Şuan ise düz arazide en fazla 60, şehir içeresinde ise 40'a kadar FPS düşüyor. Story modun da ise böyle bir sorun mevcut değil.

Boş sunucu da dahi denedim fakat FPS değişmiyor. Ayarları düşürseniz belki etki eder fakat bende durum değişmedi.

Geri
Yukarı