RX 570 Güç Kaynağı Önerisi

VS serisinin eski PSU'ları, yani sizin attıklarınız kronik sorunlu diye biliyorum. Üstelik 450W için 316 TL fazla. 40-50 TL daha koyup 2018 modeli alınır 550W.
Linki düzelttim. 2018 model olanların sonunda white ibaresi var zaten fakat bakıyorum ki stoklar bir çok yerde tükenmiş.

Bu attığım güç kaynağının fiyatı bu piyasa için uygun. Güç kaynağından tasarruf yapıp dandik markalara yönelirsen sisteminde kararsızlık sorunları oluşur ve performans alamazsın.

Sakın arkadaşın attığı gibi Frisby veya aynı markanın laciverti olan Everest, PowerBoost, Hadron vb. bu tür merdiven altı ürünleri almayın.

Cooler Master, Thermaltake, FSP, Corsair, High Power gibi markaların sertifikalı güç kaynaklarına yönelebilirsiniz.
Neden ben aldım 650W gayet iyi de çalışıyor. Fiyatı düşük olup 650W 80+ olan bir PSU'ya neden para vermeyesin. 550W alacagına gider buna para verirsin daha iyidir. Hem de ilerde bir şey yenilediginde sorunun olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı