RX 570 - i5 2400 sistem darboğaz yapar mı?

Tm dedıgım gıbı yenı ıslemcı alırım sorun olmaz ama ınternettekı i5 2400 RX 570 performanslarında arada 10 FPS falan vardı benım monitörum eskı zaten 1600x900 pıel o yuzden sorun olacağını sanmıyorum.
Konuşman sen fikrini baştan vermişsin ve bize onaylatmaya gelmiş gibi reis. Kafana koymuşsan zaten yaparsın. İşlemci+Ekran kartı değişimi yapıcaksan komple sistem değişimi yapman daha mantıklı değil mi sence ?

Konuşman sen fikrini baştan vermişsin ve bize onaylatmaya gelmiş gibi reis. Kafana koymuşsan zaten yaparsın. İşlemci+ekran kartı değişimi yapacaksan komple sistem değişimi yapman daha mantıklı değil mi sence?

Kanka para topluyarak yarım yarım yapmak ıstıyorum kaamda kurmus degılım sadece GTX 750 de fıyat farkı var ve RX 570 daha ucuz daha yuksek performans sunuyor GTX 750'e vereceğim parayı yenı ıslemcıye eklerim daha mantıklı değimi.

Sistem:
  • GT 730.
  • Intel i5 2400.
  • 6 GB RAM.
RX 570 ile GT 730'u değiştirmeyi düşünüyorum, bir de 6 GB RAM almayı dusunuyorum. RDR 2 GTA 5 tarzı oyunlar oynayacağım.

Darbogaz yaşar mıyım?

Dostum hala ekran kartı almadıysan grx 970 980 Ti bakabilirsin.

Sistem:
  • GT 730.
  • Intel i5 2400.
  • 6 GB RAM.
RX 570 ile GT 730'u değiştirmeyi düşünüyorum, bir de 6 GB RAM almayı dusunuyorum. RDR 2 GTA 5 tarzı oyunlar oynayacağım.

Darbogaz yaşar mıyım?
Dostum eskiden aynı benzer sistemler bendede vardı rdr2 gta5 unut bence ama bir ihtimal en düşükte açar belki sistemin çok düşük

Geri
Yukarı