i5 2400 ile RX 570 darboğaz yapar mı?

Ne alaka AMD'ye geçmesi? Bırakın fanboyluğu.

Yaşarsınız.

Fanboyluk yapan sizlersiniz kardeşim. çıkmış AMD ısınıyor alakası yok saçma sapan kurarsan sistemi tabii ısınır adam akıllı kur ısınma diye bir şey yok, hem AMD işlemciler F/P kardeşim, yeni çıkacak 4000 serisi de Intel'in 10. nesillerini fark atacak. Bu durumda bana Intel savunmayın?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD öneriyorsunuz ama herkesin bir bütçesi var.
Adamın bütçesi yetse zaten DDR3 8 yıl önce çıkan işlemci almak istemez. Soruya gelicek olursak da i7 2.nesil veya i7 3.nesil işlemci alırsanız bir darboğaz sorunu kalmaz. Anakartiniz H serisi ise K ibareli almanıza gerek yok. Eger bütçem buna yetiyor derseniz i5 2400 lü seti alıp sonra bütçeniz yettiği anda i5 2400 ü satıp i7 2.nesil veya 3.nesil alabilirsiniz. Hala iş görebilen işlemciler bunlar.

AMD ısınır diyen kim? Neden kafanızdan kurguluyorsunuz? Adam 2. nesil Intel düşünüyor, siz AMD Ryzen diyorsunuz. Burada derdimiz Ryzen vs Intel karşılaştırması değil, mesajınıza birçok kişi kızgın attı. Her şeye Ryzen önermeyi bırakın artık. Ne alaka bu konuda Ryzen? Merak etme, Intel fanboyu falan değiliz. 2. nesil Intel vs Ryzen karşılaştırması yapıyorsunuz.

AMD ısınır diyen kim? Neden kafanızdan kurguluyorsunuz? Adam 2. nesil Intel düşünüyor, siz AMD Ryzen diyorsunuz. Burada derdimiz Ryzen vs Intel karşılaştırması değil, mesajınıza birçok kişi kızgın attı. Her şeye Ryzen önermeyi bırakın artık. Ne alaka bu konuda Ryzen? Merak etme, Intel fanboyu falan değiliz. 2. nesil Intel vs Ryzen karşılaştırması yapıyorsunuz.

Bak kardeşim adam darboğaz yapar mı dedi. Ben de yapar değiş ya da yükselt dedim ne var bunda. O zaman sende oradan çıkıp AMD fan boyluğunu bırakın diye konuşmayacaksın.

Bilgisi olmadığı konuda bizim millet "bilmiyorum, yardımcı olamayacağım" diyemez. Mutlaka yardımcı olmaya çalışır. Bu konu en çok da adres sorarken kendini belli eder. Bazıları özellikle araştırmış, insanlar bilmedikleri adresleri tarif etmeye çalışıyor. Videoları izleyin gülme krizi geçirebilirsiniz.

Bilgisi olmadığı konuda bizim millet "bilmiyorum, yardımcı olamayacağım" diyemez. Mutlaka yardımcı olmaya çalışır. Bu konu en çok da adres sorarken kendini belli eder. Bazıları özellikle araştırmış, insanlar bilmedikleri adresleri tarif etmeye çalışıyor. Videoları izleyin gülme krizi geçirebilirsiniz.

Adres çok alakalı oldu değil mi? :)

@Caner Uncu fanboy arkadaşımıza ne yapıyoruz? Göz ardı ediyoruz ve bu arkadaşlar için konuyu kirletmiyoruz :).

Hocam niye takıldınız bu kadar anlamadım ki bu arkadaşlar Ryzen serisi dışında seri bilmezler tek bildikleri "Ryzen al geç" demektir :).

@karaliovski sorunuz cevabı için evet darboğaz yaşarsınız.

Geri
Yukarı