i5-2400, RX 570 8 GB'a darboğaz yapar mı?

xSluggard

Hectopat
Daha fazla  
Benim elimde eski 2. nesil Sandy Bridge olan i5 2400 işlemci var. Bu işlemcinin GTX 1050 Ti ile sorunsuz şekilde kullanıldığını biliyorum fakat aklımdaki soru şu, bu işlemci ile RX 570 8 GB kullanılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videoda 4 GB ile kullanılmış, sen karar ver.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda 4 GB ile kullanılmış, sen karar ver.
Hocam pek anlamam bu işlerden yapıyor mu yapmıyor mu ona göre bir ekran kartı alacağım. Gtx 1060 ı besleyen bir işlemci bu mantıken rx 570 i de besleyecegini düşünüyorum yanlış mıyım?

BF1 gibi oyunlarda darboğaz yaşarsın diye düşünüyorum. Onun dışında ucu ucuna kurtarır. Ayrıca GTX 1060 ile de BF1'de darboğaz yapacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı