RX 570 İçin İşlemci Ve Anakart Önerisi

• Konuyu başlatan MEHB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B

MEHB

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, halihazırda aşağıdaki gibi bir sistemim var. Aslında sistemimden çok şikayetçi değilim ama oyunlarda istediğim performansı alamıyorum. Asıl sorun şu ki birçok programla darboğaz testi yaptığım halde ve CPU kullanımı normal seviyede olmasına rağmen sistem sanki darboğaz varmışcasına oyunlarda her ayarda sabit yetersiz FPS veriyor. Ben de bundan dolayı işlemci ve anakartımı uygun fiyatlı bir işlemci ve anakart ile geliştirmek bu sorundan şimdilik kurtulmak istiyorum. Teşekkürler.

• Anakart: ASUS crossblade Ranger A88X FM2+ DDR3.
  • Işlemci: AMD 880K FM2+
  • RAM: 8 GB DDR3 1666 MHz
  • Ekran kartı: Sapphire RX 560 4 GB O.C.
  • PSU: 400W
  • SSD: 250 GB James Donkey.
  • Işletim sistemi: Windows 10 (lisanslı.
Şu anki sistemim bu.

Merhaba arkadaşlar, halihazırda aşağıdaki gibi bir sistemim var. Aslında sistemimden çok şikayetçi değilim ama oyunlarda istediğim performansı alamıyorum. Asıl sorun şu ki birçok programla darboğaz testi yaptığım halde ve CPU kullanımı normal seviyede olmasına rağmen sistem sanki darboğaz varmışcasına oyunlarda her ayarda sabit yetersiz FPS veriyor. Ben de bundan dolayı işlemci ve anakartımı uygun fiyatlı bir işlemci ve anakart ile geliştirmek bu sorundan şimdilik kurtulmak istiyorum. Teşekkürler.

• Anakart: ASUS crossblade Ranger A88X FM2+ DDR3.
  • Işlemci: AMD 880K FM2+
  • RAM: 8 GB DDR3 1666 MHz
  • Ekran kartı: Sapphire RX 560 4 GB O.C.
  • PSU: 400W
  • SSD: 250 GB James Donkey.
  • Işletim sistemi: Windows 10 (lisanslı.
Şu anki sistemim bu.

i3 10100F ve H410 anakart ama bütçe belirtirsen daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı