RX 570 ile Cyberpunk oynanılır mı?

GTX1650 ve RX570 kağıt üstünde denk kartlar gibi görülebilir ama kesinlikle değil. GTX1650 daha güncel fakat oyunlarda 5 ile 10 FPS arası geri kaldığı oluyor. Testlerden izleyebilirsiniz.

NVIDIA ayarları ne durumda bu testleri yaparken? Testler bir kanıt niteliği taşımaz bunu da belirtmek isterim ekran kartı test eden insanların çoğu karta overclock yapıp çekiyor ve sonradan izleyenler benim kartım niye düşük FPS veriyor deyip konu açanlara çok şahit oldum. Bahsettiğiniz 1650 Mobile ise performansları aynıdır RX570 ile. Ama mobil kartı bile 5 10 FPS geri kalma durumu söz konusu değil.

NVIDIA ayarları ne durumda bu testleri yaparken? Testler bir kanıt niteliği taşımaz bunu da belirtmek isterim ekran kartı test eden insanların çoğu karta overclock yapıp çekiyor ve sonradan izleyenler benim kartım niye düşük FPS veriyor deyip konu açanlara çok şahit oldum. Bahsettiğiniz 1650 Mobile ise performansları aynıdır RX570 ile. Ama mobil kartı bile 5 10 FPS geri kalma durumu söz konusu değil.

Hocam fark ettiyseniz çoğu testte GPU unun çekirdek hızı değerleri yanda yazar isterseniz bir daha izleyin RX570 GDDR6 GTX1650'den bile daha iyi bir kart. Ama 1650 Super'den geride tabii ki.

Mobile karttan bahsetmiyorum düz masaüstü sistemde kullandığımız GTX1650'den bahsediyorum. Bende aynı kartı kullanıyorum ve maalesef yanlışınız var.

1607704264295.png

Sizin dediğinize göre bu sitenin benchmark sonuçları da yanlış o zaman. Forumda yasaklanması lazım bu siteninde.

Geri
Yukarı