RX 570 ile Dead Space remake oynanır mı?

İstediği minimum AMD ekran kartı RX 5700. Düşün işte.

IMG_20230203_153432.jpg

Hocam oyunun minimum sistem gereksinimleri uymuyor bile ne diyorsunuz.
Siz herhalde her oyunu firmanın verdiği sistem gereksinimine göre oynadınız sanırım.
Minimum diye önerdiği RX5700 High 1080p'de hem de native şekilde 60+ FPS alıyor, oyun hem 4GB RX580 ile hemde RX570 ile oynanıyor. Konu sahibi zaten oynanır mı? demiş. 60+ FPS alır mıyım ya da rahat rahat oynar mıyım dediğini ben göremedim. Hikayeli bir oyun için 1080p + 30 FPS Lock bir oyunu oynanır kılar mı sizin için orası ayrı tabii.

Ben böyle konular açılması yerine YouTube'ta o sorulacak donanımla alınan değerlere bakılmasını tavsiye ederim. Bunu yapmak daha kolay ve buraya göre daha kesin sonuç getirir. Testlerde aynı grafik işlemciyle aynı model işlemciyi yan yana bolmak biraz zor olabilir. Bu durumun eski yanı bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam tech City diye bir siye vardı oradan bilgisayarözelliklerinizi giriyorsunuz oradan size istediğiniz oyunu söylüyorlar bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı