RX 570 ile mining yapılmalı mı?

Blade77

Decapat
Daha fazla  
Merhaba elektrik zammı geldi biliyorsunuz. Ben RX570 ekran kartımla Mining'e başlamak istiyorum. Sizce mantıklı mı yapılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
80kWh aylık elektrik tüketirken günlük 20 TL civarı (mevcut kurla) getirisi var. 1.26 TL kWh başı ücret alınıyor yanlış bilmiyorsam. Aylık 100 TL civarı elektrik bedeli tutar.

8 GB ise misler gibi yapabilirsiniz. Pool'dur gas fee'dir uğraşmamak için de Nicehash Quickminer indirin, tek tıkla işlemi başlatıp BTC olarak hesabınıza yatırıyor.

Kartınız 80W civarı elektrik tüketiyor, az yani. Yapabilirsiniz.
80W x 24 x 1.6 günlük elektrik tüketiminiz.
80kWh elektrik tüketirken 20 TL civarı (mevcut kurla) getirisi var. 1.26 TL kWh başı ücret alınıyor yanlış bilmiyorsam. 100 TL civarı elektrik bedeli tutar.
Hocam, bilgi biraz havada kalmış. 20 TL günlük getiri. Aylık 600 TL yani. 100 TL de aylık elektrik gideri.

8 GB ise misler gibi yapabilirsiniz. Pool'dur gas Fee'dir uğraşmamak için de NiceHash quickminer indirin, tek tıkla işlemi başlatıp BTC olarak hesabınıza yatırıyor.

Kartınız 80W civarı elektrik tüketiyor, az yani. Yapabilirsiniz.
80W X 24 X 1.6 günlük elektrik tüketiminiz.

Aynen bende GTX 1660 Super 6gb ile yapıyorum hiçbir şey ile uğraşmadım direk nice hash i indirdim yapmaya başladım parayı Binance'ye atarken 500 TL çekiceksen 3 TL kesiyor bendne öyle kesti yani gayet iyi ve kolay yapılan bir şey diğer şeylerle hiç uğraşmayın özellikle 8 GB ise daha çok kazanç sağlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı