RX 570 ile nasıl mining yapılır?

Peki en karlısı RVN mi oluyor AMD RX 570 Madencilik hesaplayıcısı ⛏️ | minerstat
Bu sitede VOLLAR günlük 2.38 dolar getirisi var gözüküyor.

RVN görünüyor.
Peki en karlısı RVN mi oluyor AMD RX 570 Madencilik hesaplayıcısı ⛏️ | minerstat
Bu sitede VOLLAR günlük 2.38 dolar getirisi var gözüküyor.

Sizin baktığınız RX 570 8 GB versiyon. O kart ile ETH minig bile yapılabilir.

Son düzenleme:
1637942292489.png
whattomine da yazan bu üstteki miktar ile alttaki arasındaki fark nedir
Sadece kart değil kasadaki diğer bileşenlerde dahil fiyat değişkenlik gösterir.
Bendeki aylık 40-50 TL arası tüketiyor.

Eki Görüntüle 1226274 WhatToMine da yazan bu üstteki miktar ile alttaki arasındaki fark nedir?

Üsteki günlük kazanılan
Altta ki koyu olan enerji masrafı çıkarılmış günlük kazanılmış hali.
Eki Görüntüle 1226274 WhatToMine da yazan bu üstteki miktar ile alttaki arasındaki fark nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlememişsiniz belli ki.

Üsteki günlük kazanılan.
Altta ki koyu olan enerji masrafı çıkarılmış günlük kazanılmış hali.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlememişsiniz belli ki.

Yok ya internete yazdım burası çıktı sizden bilgi alıyorum sadece.
Bir de üsttekine göre hesaplarsak 1, 24*30= 37,2 dolar yapıyor oda şu anki kura göre 462 TL yapıyor elektrik masrafına 62 TL desek 400 TL kazancım olacak yani değil mi?

Yok ya internete yazdım burası çıktı sizden bilgi alıyorum sadece.
Bir de üsttekine göre hesaplarsak 1, 24*30= 37,2 dolar yapıyor oda şu anki kura göre 462 TL yapıyor elektrik masrafına 62 TL desek 400 TL kazancım olacak yani değil mi?
Gibi. Ama kesinlik yok. Kur ve coin değeri sabit olmadığı için, kesin bir işlemde söz konusu olmuyor.

Ama mantık bu.

OC yapmazsanız kartınız hiç verimli mining yapamaz. (hesapladığınız değeri alamazsınız.)
Burada ki kilit nokta ısı, cihaz fazla sıcak çalışırsa. Yıpranması da o kadar erken olur.
Oyun sizin için daha ön plan da ise mining yapmanızı tavsiye etmeyeceğim.(Sonucun ne olacağı kesin değil çünkü)
Ben kıyı da köşede duruyor. Bâre çalışsın ve tecrübe olsun diyerek çalıştırıyorum.
Borsayı biraz öğrenirim. Belki sepet yapıp, belirli bir zaman sonra sadece kazandığımı borsada katlamaya çalışırım şeklinde düşünüyorum.

Geri
Yukarı