RX 570 işlemci önerisi

Ekrem345

Hectopat
Arkadaşlar işlemcim G4560 şu anlık kullanacağım bir ay gibi sürede işlemci değişeceğim.
ASRock H110M DVS r.3.0 anakart Max 600TL'ye işlemci önerir misiniz? İkinci el alacağım. Bir de bu PSU RX570 için yeter mi?

09FD93C6-1324-46BF-A356-9208037D2386.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU yeterli. Soketiniz ölü bir soket, sıfır olarak 6. ve 7. nesil satılmıyor. Satılsa bile fahiş fiyatlardan satılıyor ve asla alınmaz. Bu yüzden ya yeni nesil sokete geçin ya da ikinci elden 6. veya 7. nesil I5 işlemcilere göz atın.

Ben de işlemci almak istiyorum. Ryzen 5 1600 AF öneriyorlar.
H110 sokete Ryzen işlemci takamaz.

PSU yeterli. Soketiniz ölü bir soket, sıfır olarak 6. ve 7. nesil satılmıyor. Satılsa bile fahiş fiyatlardan satılıyor ve asla alınmaz. Bu yüzden ya yeni nesil sokete geçin ya da ikinci elden 6. veya 7. nesil I5 işlemcilere göz atın.

İ5 6400 düşünüyorum ikinci el maximum kaç para vereyim.
1000TL ye 3600 satildi İncehesap'ta.
İncehesap cuma günü kampanyasını takip edin.
Amd soket değil ya düzgün okuyun.

1000TL'ye 3600 satildi İncehesap'ta.
İncehesap cuma günü kampanyasını takip edin.

O işlemci nasıl 1000 TL?
PSU yeterli. Soketiniz ölü bir soket, sıfır olarak 6. ve 7. nesil satılmıyor. Satılsa bile fahiş fiyatlardan satılıyor ve asla alınmaz. Bu yüzden ya yeni nesil sokete geçin ya da ikinci elden 6. veya 7. nesil i5 işlemcilere göz atın.

Ben de zaten yeni işlemci ve anakart al anlamında söylemiştim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı