Çözüldü RX 570 Kaç Hz destekliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 165 Hz bir monitör almayı planlıyorum 0.5 ms ama ekran kartından ötürü gocunuyorum biraz da yırtılma olur oyunlarda falan diye. Sizce kaç Hz'e kadar çıkabilir RX 570?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bazı ekran kartları yetişemiyor ya monitöre ben öyle duymuştum tam olarak bilmiyorum bende Valorant Ultra da 130 120 100 arası FPS alıyorum

Valorant ve CS:GO hocam CS2'yi de oynamayı planlıyorum. Genelde FPS oyunları işte.

Tamam dediğimi kast etmişsin. Evet, rekabetçi oyunlarda RX 570 100+ FPS alabilir ve bunu da +100 FPS olan bir monitör ile algılayabilirsin. Yani 100+ Hz bir monitör işini görecektir. 165 olsa çok daha iyi olur tabii.
Ekran kartı ile Hz ne alaka onu anlayamadım çözünürlük olsa neyse? 570, ortalama oyunlarda ortalama ayarlarda 100 FPS görebilir. Bunu da anca 120-165 Hz bir monitör ile algılayabilirsiniz eğer demek istediğiniz bu ise.

Ekran kartı ile Hz ne alaka onu anlayamadım çözünürlük olsa neyse? 570, ortalama oyunlarda ortalama ayarlarda 100 FPS görebilir. Bunu da anca 120-165 Hz bir monitör ile algılayabilirsiniz eğer demek istediğiniz bu ise.

Hocam bazı ekran kartları yetişemiyor ya monitöre ben öyle duymuştum. Tam olarak bilmiyorum ben de. Valorant Ultra'da 130 120 100 arası FPS alıyorum.

Hangi oyunlari oynuyorsun hocam.

Valorant ve CS:GO hocam CS2'yi de oynamayı planlıyorum. Genelde FPS oyunları işte.

Hocam bazı ekran kartları yetişemiyor ya monitöre ben öyle duymuştum tam olarak bilmiyorum bende Valorant Ultra da 130 120 100 arası FPS alıyorum

Tamam dediğimi kast etmişsin. Evet, rekabetçi oyunlarda RX 570 100+ FPS alabilir ve bunu da +100 FPS olan bir monitör ile algılayabilirsin. Yani 100+ Hz bir monitör işini görecektir. 165 olsa çok daha iyi olur tabii.

Çözüm
Hocam CSGO, Valorant gibi oyunlar işlemci yüklü. İyi bir işlemciniz varsa 360hz monitör bile besler.
İ3 9100F hocam ben memnunum 16gb da ram var yeterli benim için bunlar daha üstünde gözüm yok. Kısaca alabilirmişim tamamdır teşekkür ederim herkese zaten bir valorant bir cs oynuyorum.

144Hz yeterli olur rekabetçi oyunlar da zaten RX 570 fazla fazla yeterli bir kart günümüzün oyunlarını da orta ayarlarda 55-60FPS açıyor bu yüzden 144Hz FreeSync bir monitör alıp hem güncel oyunlarda hem de rekabetçi oyunlarda keyif alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı