RX 570 kartı ile madencilik

2017'den beri zaman zaman madencilik yaparım, 1050 Ti rigim de oldu 3080'de. Çalışan insanlarız paraya niye o kadar taktın ki

3080'i niye mininge kullandınız hocam. Kusura bakmayın bu kartların miningle çöp olmasına üzülüyorum oyun oynasaydınız keşke

3080'i niye mininge kullandınız hocam. Kusura bakmayın bu kartların miningle çöp olmasına üzülüyorum oyun oynasaydınız keşke
Günde 1 saat maksimum oyun oynayabiliyorum artı niye çöp oluyor. 2017-2018'de sadece madencilikte kullandığım kartları arkadaşlarım hala oyunda kullanıyor. Madencilikte kartlar çöp olmaz. - Mantıklı yaparsan tabi

Windowsta yap hocam eziyete değmez. Hangi coin kazacağın hakkında bir bilgim yok ben ETC kazdım bu zamana kadar.
Zaten aşırı kazanmayacaksın Nicehash de bir seçenek hem BTC olarak ödeme alırsın daha güzel.
Teşekkürler hocam dediğiniz gibi Nicehashte yapmak benim için daha iyi olacak.

Kartlar yorulmuş olmaz mı hocam he evet o kazılan şeye da bağlı ben onu unuttum.
Sabit 60-65 derecede mantıklı ayarlarda çalışırsa niye yorulsun. 2 ay hiç kapanmadan çalışan sistemde ne sorun olacak. %120 TDP arttırıp 85 derecede havasız kapalı ortamda madencilik yaparsan dayanamaz zaten.

Kazılan coin'e göre TDP düşüremiyorsun zaten. Mesela ETC'de %60 ile çalıştırdığın kart 60 derecede gezerken ZEC kazarken 75-80'in altına inmaz çünkü TDP düşüremezsin.

GPU-Z sonuçları paylaş.
RVN için TeamRedMiner kullan.
Ek olarak ben sana OC+UV profili atacağım GPU-Z sonucuna göre, onu kullan.
RVN için bunlar.

GPU-Z sonuçları paylaş.
RVN için TeamRedMiner kullan.
Ek olarak ben sana OC+UV profili atacağım GPU-Z sonucuna göre, onu kullan.
RVN için bunlar.

Dosya Ekleri

• qdqwdqwdwqdwqdqwdq.PNG
    30,7 KB · Görüntüleme: 34
  • qqwdqwdwq.PNG
    58,5 KB · Görüntüleme: 37
Şanslısınız, bellekleriniz gayet iyi.
Mining
Ayarları Software-performans-sağ üstteki 3 noktadan yükle seçeneği ile kullanabilirsiniz.
Ben de bu ayarlar ile aynı kartta 12,5 13 hastrate RVN kazıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…