RX 570 kartı ile madencilik

2017'den beri zaman zaman madencilik yaparım, 1050 Ti rigim de oldu 3080'de. Çalışan insanlarız paraya niye o kadar taktın ki :D

3080'i niye mininge kullandınız hocam. Kusura bakmayın bu kartların miningle çöp olmasına üzülüyorum oyun oynasaydınız keşke :D

3080'i niye mininge kullandınız hocam. Kusura bakmayın bu kartların miningle çöp olmasına üzülüyorum oyun oynasaydınız keşke :D
Günde 1 saat maksimum oyun oynayabiliyorum artı niye çöp oluyor. 2017-2018'de sadece madencilikte kullandığım kartları arkadaşlarım hala oyunda kullanıyor. Madencilikte kartlar çöp olmaz. - Mantıklı yaparsan tabi :D

Kartlar yorulmuş olmaz mı hocam he evet o kazılan şeye da bağlı ben onu unuttum.
Sabit 60-65 derecede mantıklı ayarlarda çalışırsa niye yorulsun. 2 ay hiç kapanmadan çalışan sistemde ne sorun olacak. %120 TDP arttırıp 85 derecede havasız kapalı ortamda madencilik yaparsan dayanamaz zaten.

Kazılan coin'e göre TDP düşüremiyorsun zaten. Mesela ETC'de %60 ile çalıştırdığın kart 60 derecede gezerken ZEC kazarken 75-80'in altına inmaz çünkü TDP düşüremezsin.

GPU-Z sonuçları paylaş.
RVN için TeamRedMiner kullan.
Ek olarak ben sana OC+UV profili atacağım GPU-Z sonucuna göre, onu kullan.
RVN için bunlar. :)

GPU-Z sonuçları paylaş.
RVN için TeamRedMiner kullan.
Ek olarak ben sana OC+UV profili atacağım GPU-Z sonucuna göre, onu kullan.
RVN için bunlar. :)

Dosya Ekleri

• qdqwdqwdwqdwqdqwdq.PNG
    qdqwdqwdwqdwqdqwdq.PNG
    30,7 KB · Görüntüleme: 33
  • qqwdqwdwq.PNG
    qqwdqwdwq.PNG
    58,5 KB · Görüntüleme: 37
Şanslısınız, bellekleriniz gayet iyi.
Mining
Ayarları Software-performans-sağ üstteki 3 noktadan yükle seçeneği ile kullanabilirsiniz.
Ben de bu ayarlar ile aynı kartta 12,5 13 hastrate RVN kazıyorum.

Geri
Yukarı