Çözüldü RX 570 kullanım değerleri çok dalgalı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ByPROS

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarı açtıktan sonra Chrome'da ve birkaç program kullanıp tamamen kattıktan sonra masaüstünde bekleyerek yaklaşık 2 dakikada bir bu şekilde değerler oluyor. Acaba bilgisayarımda gizli mining mi yapılıyor? Ya da bir sıkıntı yok mu?
değerler.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2020 Edition sonrası olan sürücü sorunu. Oyunlarda FPS probleminiz yok ise sıkıntı yok. Mining ile alakası yok değerlerin.
Normal, bende 580 var benim de böyle. Çünkü bu her milisaniyedeki değeri gösteriyor endişelenmeye gerek yok.
Bir de mining olsaydı, sürekli 80 90 arası olurdu dereceler.

Driver ile kaynaklı sanırım.

Olabilir en son 5 ay önce güncelleme yapmışım taşınmıştım o yüzden :)
Sistemi biz tahmin ediyoruz galiba. Kaspersky ile tam tarama yapın.

Merhaba. 30 dakika önce indirdim deneme sürümü ile sırayla: Güvenlik açığı taraması, hızlı tarama ve son olarak tam tarama yaptım ve hiçbirinde tehdit ya da zararlı bir öge bulmadı.

2020 Edition sonrası olan sürücü sorunu. Oyunlarda FPS probleminiz yok ise sıkıntı yok. Mining ile alakası yok değerlerin.

Teşekkürler 5 ay önceki güncelleme + C diskinde sadece 25 GB boş alan vardı, CS:GO'da 200-250 FPS alırken.
Güncelleme + disk temizliğinden sonra (70 GB boş) 275-350 FPS almaya başladım.

Driverda sıkıntı yok sadece değerleri 0.25 sn bir gösterdiği için böyle sıkıntı falan yok.

Teşekkür ederim, sistemi geçen sene toplamıştım net olmadığı zaman arada korsan oyunlara vs yöneliyordum, hepsini sildim. Steam ve Epic Games haricinde bir şey kalmadı. Yardımın için teşekkürler...

Geri
Yukarı