RX 570 mi GTX 1050 Ti mı?

Neredeyse 4 yıl Sapphire kullandım ve kullanıyorumda. MSI RX 470 3070'te denedim. Tavsiye etmiyorum ve MSI'nın %75, te soğuk lehim sıkıntısı var, sıcaktan soğuğa geçince işlemcinin 4. lehimi atıyor.

Sapphire olarak HD 3850 HD 6750 HD 7850 ve R9 285 ekran kartı kullandım hepsi normal kullanımda bozuldu ve fanları çok gürültü özellikle Dual X modelleri.

Sapphire RX 6700 kullanıyorum ve Coil Whine sesini duyuyorum.

Sapphire'nin RX 6000 serisi kartları cidden sorunlu hocam. Arkadaşım bilgisayar mühendisi ve Sapphire Pulse Radeon RX 6600 Kullanıyor ve direkt fan düştü.

Sapphire olarak HD 3850 HD 6750 HD 7850 ve R9 285 ekran kartı kullandım hepsi normal kullanımda bozuldu ve fanları çok gürültü özellikle Dual X modelleri.
Dediğiniz kartlar millattan kalma fakat RX 580 Pulseden memnunum tavsiye ediyorum.

Fiyat olarak aynı olmalarının sebebi büyük ihtimal AMD'nin daha sorunlu olmasıdır. Yazılımsal olarak sıkıntılı bir seri 500 ve 400 serisi.

Dediğiniz kartlar millattan kalma fakat RX 580 Pulseden memnunum tavsiye ediyorum.
Olsun powercolor kartlar bozulmadı misal kötü deneyim bıraktığı için ben Sapphire tavsiye etmiyorum.

Fiyat olarak aynı olmalarının sebebi büyük ihtimal AMD'nin daha sorunlu olmasıdır. Yazılımsal olarak sıkıntılı bir seri 500 ve 400 serisi.
Direk AMD değilde Sapphire markasının problemi biraz.

Olsun PowerColor kartlar bozulmadı misal kötü deneyim bıraktığı için ben Sapphire tavsiye etmiyorum.

Direk AMD değil de Sapphire markasının problemi biraz.

Driver sıkıntısında direkt 23.7.2 önerimdir.
Resul hocam PowerColor dandik gibi gözüksede çok yüksek kartları vardır. Sapphire'nin 500 serisi ve 400 serisi güzel 6000 serisi hemen hemen yeni çıktığı için fabrikadan oto sorunlu çıkıyor. @AceTeq Hocam size katılıyorum RX 6400 arkadaş için ve PSU'su için uygun. ASUS modelini tercih ederm.

Driver sıkıntısında direkt 23.7.2 önerimdir.
Resul hocam PowerColor dandik gibi gözüksede çok yüksek kartları vardır. Sapphire'nin 500 serisi ve 400 serisi güzel 6000 serisi hemen hemen yeni çıktığı için fabrikadan oto sorunlu çıkıyor. @AceTeq Hocam size katılıyorum RX 6400 arkadaş için ve PSU'su için uygun. ASUS modelini tercih ederm.
RX 570 140 - 150w ile verdiği FPS'i RX 6400 60w gibi komik bir rakam ile verebiliyor ve çok daha az ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı