RX 570 Mining ekran kartı mining yapılmazsa ne olur?

baran361

Decapat
Yer
california
Daha fazla  
RX 570 4 GB 256 Bit mining model ekran kartım var. Kartı alırken mining olduğunu bilmiyordum. Ben Mining'in ne olduğunu bile yeni öğrendim. Sorum şu bu ekran kartı mining ama mining yapılmazsa bile kart mining olarak mı çalışır ve Mining'in bir modu falan mı var yani BIOS'tan falan yapılan bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining falan değil kart kocaman Gaming yazıyor arkadaşlarınız PC'den anlamıyor onu anladım da körler mi Gaming yazısını görmeyecek kadar?

Hocam ben BIOS sürümüne bakıyorum da ekran kartımın BIOS sürümü kendi sayfasında F3 F40 falan var ama ben baktığımda böyle bir şey gösteriyor.

1603113686761.png

Hocam ben BIOS sürümüne bakıyorum da ekran kartımın BIOS sürümü kendi sayfasında F3 F40 falan var ama ben baktığımda böyle bir şey gösteriyor.

Eki Görüntüle 707376
Dostum sana kaç kere söyledim. :) Senin sorunun ekran kartı BIOS'u ile alakalı değil. Biraz daha kurcalarsan kart için çok uğraşırsın. Sorununu başka parçada, driverda, sistemde ara.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı sıfır aldım demişsiniz. Sıfır alınan kartta siz mining yapmadığınız sürece kim mining yapabilir? Kartınızda mining işlemi falan uygulanmamış. İçiniz rahat olsun.

Eki Görüntüle 707376
Bu uygulamadan bakabilirsin. Normalde ATIFlash uygulaması karta VBIOS atmak için kullanılır ama bazı bilgeleri kontrol etmek için de kullanabilirsiniz. Programı çalıştırmak karta yeni bir VBIOS yüklemez. Ben sadece kartta F3 BIOS'u mu yoksa F40 mı yüklü olduğunu öğrenmem için öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı