RX 570 ne kadar dayanır?

Daha fazla  
Merak ediyorum, RX 570 kartı en fazla kaç yılına kadar oyunları kaldırır? Forza Horizon 5 çıkıyormuş. Mesela onu kaldırır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza 5'i tabii ki de kaldırır. Şu an kaldıramayacağı bir şey yok. Ömrü uzun gibi gözüküyor. Tabi size de bağlı biraz. Bazı oyunlar için ayarları ortaya alma zamanı geliyor.

PS 5 için ilk serileri (yani ilk 1-2 yıl) 1080p LOW ayarlarda sonrası için ise 900p gerekir muhtemelen. 1-3 Senelik oyunlarda zorlanmaya başladı artık çoğu son PS 4 oyunlarını orta ayarlarda 35-40 FPS oynatıyor. FH 5'i kaldırır tabii ki. Zaten adamlar bir map değiştiriyor bir de texture çözünürlüğünü yükseltiyorlar. FH3 ile 4 neredeyse aynı :D

Yetmediği yerde ayar kısarım diyorsanız daha götürür ama yüksek ayar takıntınız var ise şu an bile yeterli değil.

Hocam ben size 5500XT ya da 1660 Super öneririm o zaman. RX 570 çok giriş seviyesi kalıyor. 1650'ye denkti galiba ama daha iyisini öneririm ben size. 8.300 TL'ye sistem bulabilirsiniz 1660'lı.

Yüksek grafik takıntınız varsa şu an bile giriş seviyesi bir kart.

Hocam ben size 5500XT ya da 1660 Super öneririm o zaman. RX 570 çok giriş seviyesi kalıyor. 1650'ye denkti galiba ama daha iyisini öneririm ben size. 8.300 TL'ye sistem bulabilirsiniz 1660'lı.

Yetmediği yerde ayar kısarım diyorsanız daha götürür ama yüksek ayar takıntınız var ise şu an bile yeterli değil.

PS 5 için ilk serileri (yani ilk 1-2 yıl) 1080p Low ayarlarda sonrası için ise 900p gerekir muhtemelen. 1-3 senelik oyunlarda zorlanmaya başladı artık çoğu son PS 4 oyunlarını orta ayarlarda 35-40 FPS oynatıyor. Fh 5'i kaldırır tabii ki. Zaten adamlar bir map değiştiriyor bir de texture çözünürlüğünü yükseltiyorlar. FH3 ile 4 neredeyse aynı :D

Forza 5'i tabii ki de kaldırır. Şu an kaldıramayacağı bir şey yok. Ömrü uzun gibi gözüküyor. Tabi size de bağlı biraz. Bazı oyunlar için ayarları ortaya alma zamanı geliyor.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı