Çözüldü RX 570 oyunlar sabit 60 FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Çözdüm!!

Şu bilgilerden yararlandım fakat işinizi tamda çözmüyor tam çözmek için ise tam ekrandan tam ekran pencereliye almanız gerekiyor.
Çözdüm!

Şu bilgilerden yararlandım fakat işinizi tamda çözmüyor tam çözmek için ise tam ekrandan tam ekran pencereliye almanız gerekiyor.

Şu anda FPS sınırım kalkmış durumda.
Burada sebep FPS sorunu değil FPS'in sabit kalması...

Yok benim anlatmaya çalıştığım Odyssey Steam kütüphanesinde değil. Steam dışı oyun olduğu için paylaştım. Performans ile alakalı 42 ortalama almam. Auto Config olayı bir dene istersen ya da DotA2 de şu şekilde bir öneri sunuyor FPS kilidini ayarlarken. CS:GO'da da işe yarayabilir başlatma seçeneği.

1611694102177.png

Çözdüm!!

Çözdüm!

Çözüm
Çözdüm!

"Yes, you can also GET banned for changing resolution."

Ama sanırım bu harici bir program ile değişiklik yapıldığı zaman geçerli bir olaydır. Bahsi geçen çözümde tamamen konsol üzerinden işlem yapılıyor.

Ama sanırım bu harici bir program ile değişiklik yapıldığı zaman geçerli bir olaydır. Bahsi geçen çözümde tamamen konsol üzerinden işlem yapılıyor.

Hayır dediğim komut CS:GO'nun konsoluna yazılıyor fakat onun önemi pek yok ayarlarından yapabilirsin.

Geri
Yukarı