RX 570 oyunlarda FPS düşmesi sorunu

AsosyalSoldier

Centipat
Daha fazla  
MSI Armor RX 570 4 GB ekran kartım var H410h m 1.X anakartım 600W Aerocool kcasplus PSU var DDR 4 8 GB tek slot RAM i5 10400 işlemcim var oyunlar SATA SSD'ye kurulu 1 ay önce olmazken bir anda başladı HDD'den silip SSD'ye yükledim ama fayda etmiyor oyunlar orijinal korsan bile denedim sorun oyunda mı diye ama bulamıyorum. GPU kullanımı anlık yüzde 5 veya 6 ya düşüyor sıcaklıklarım normal termal macunlarımı yeni yeniledim GTA 5 oyunda da veya başka her oyunda oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ekonomi belli yapabileceğim bir şey yok mu şu an.

Hocam ekonomi belli yapabileceğim bir şey yok mu şuan.

Hocam ekonomi belli yapabileceğim bir şey yok mu şu an.
Yapabileceğin şeyler bios güncellemek ama artık o karta güncelleme gelmiyor heralde sen kontrol et varsa onu güncelle yoksa ekran kartını bakıma gönder birde ısı oranı boşta ve yükte nasıl

8 GB olan RAM'iniz yüzünden drop yiyorsunuz.

Hocam ama hiç olmuyordu son 1 ayda olmaya başladı.

Yapabileceğin şeyler BIOS güncellemek ama artık o karta güncelleme gelmiyor herhalde sen kontrol et varsa onu güncelle yoksa ekran kartını bakıma gönder bir de ısı oranı boşta ve yükte nasıl.

İşlemci boşta 35 derecelere kadar iniyor yükte Max 73 derece ekran kartıda 75 dereceleri görüyor termal macunları yeni zaten 1 ay oldu değiştireli.

Hocam ama hiç olmuyordu son 1 ayda olmaya başladı.

İşlemci boşta 35 derecelere kadar iniyor yükte Max 73 derece ekran kartıda 75 dereceleri görüyor termal macunları yeni zaten 1 ay oldu değiştireli.

Son bir ay içerisinde arka planda dahi olsa RAM kullanan bir uygulama kullanmaya başlamış olabilir misiniz?

Geri
Yukarı