Çözüldü RX 570 PC kilitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lynx126

Decapat
RAM
8 gb corsair
SSD veya HDD modeli
James donkey
Ekran kartı
Rx 570
Anakart
B450 aours elite
İşlemci
R5 2600 3.6 ghz
Merhaba. PC'ye birkaç saat önce format attım Windows 10 Pro yüklü. İlk açılışta her zaman yük binince kilitleniyor. İlk aldığımda da sıfır halinde bile ilk açılışta aynı bu şekilde kilitlenme olmuştu. Servise verdim hallettiler. Sorun donanımda olamaz parça değişikliği olmamıştı ilk aldığımda. Denemediğiö komut kalmadı BIOS güncel chipset güncel, ekran kartını yapmaya çalıştım ancak fotoğraf da ki gibi hatalı Windows sürümü diyor iyi de Windows 10 64 Bit işte neyse en son versiyonu indirdik bu nasıl mumkün olabilir? Daha ne yapmam lazım? Saat 7'den beri her şeyi ile uğraştım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220507_015010.jpg
    IMG_20220507_015010.jpg
    126,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürücünün hangi versiyonunu denediniz?
Aynı şey başıma gelmişti. Optional olan çalışmıştı. Yani 22.4..2 ver.

Evet o sürün son sürüm ve bende çalışmadı.
Evet sorunu çözdüm Windows 10 Pro standart sürüm de yazılımsal hata var 5 format sonra anca masaüstüne giriş yapıp hızlıca Windows 10 güncellemelerini yaptım. 20H2 olmadan PC çalışmıyor konu tamamdır.
Sürücünün hangi versiyonunu denediniz?
Aynı şey başıma gelmişti. Optional olan çalışmıştı. Yani 22.4..2 ver.

Evet sorunu çözdüm Windows 10 Pro standart sürüm de yazılımsal hata var 5 format sonra anca masaüstüne giriş yapıp hızlıca Windows 10 güncellemelerini yaptım. 20H2 olmadan PC çalışmıyor konu tamamdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı