Çözüldü RX 570 PES 2019 Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reqi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta yazdığım gibi PES 19'da kasma sorunu mevcut. Daha önce de konu açtım fakat gerekli bilgileri önerileri alamadım o yüzden tekrar açmak istedim. Oyundan 140 gibi FPS alıyorum fakat bu bazen kendini 75'e sabitliyor o zaman kasma yaşamıyorum, oyunda bir sorun olduğu belli, nereye baktıysam hep Nvidia ekran kartının çözümlerinin anlatımları var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim:
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
  • Ekran Kartı: Asus RX 570
  • Anakart: Asus 450M-K
  • RAM: Corsair 8 GB 3000Mhz
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta yazdığım gibi PES 19'da kasma sorunu mevcut. Daha önce de konu açtım fakat gerekli bilgileri önerileri alamadım o yüzden tekrar açmak istedim. Oyundan 140 gibi FPS alıyorum fakat bu bazen kendini 75'e sabitliyor o zaman kasma yaşamıyorum, oyunda bir sorun olduğu belli, nereye baktıysam hep Nvidia ekran kartının çözümlerinin anlatımları var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemim:
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
  • Ekran Kartı: Asus RX 570
  • Anakart: Asus 450M-K
  • RAM: Corsair 8 GB 3000Mhz
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit
Galiba Donanım Arşivi G2 sistem aldın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı