RX 570 PUBG Mobile FPS Sorunu

Nejjr

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz bayramda bir sistem topladım.
özellikeri:
  • Ryzen 3 1200
  • Sapphire RX570 Pulse ITX GDDR5 4 GB 256Bit AMD Radeon
  • MSI B350 anakart
  • 240 GB SSD
  • 550W PSU
  • 8 GB 3200 MHz RAM
Arkadaşlar BIOS güncel, driverlarım güncel, Windows 10 kurulu, key istiyor sadece.
Sorunum şu PUBG Mobile oynuyorum sadece sadece oyunu oynarken FPS iyi fakat OBS, Bandicam gibi programlarla video kaydı almaya çalıştığım zaman FPS 30'lara düşüyor. Bilgisayarın özellikleri orta seviye biliyorum ama böyle basit bir oyunda bile video kaydı alamıyorum sizce sisteme göre normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o oyunun niçin bu kadar sistem zorladığı çözemedim videoları izliyorum öyle güzel efektleri yok benim için tabi zevk meselesi bu sanırım sistem geri planda başka işler yapıyor o yüzden FPS düşüyor

Emulatörler genelde işlemciye yüklenirler. Ayrıca bahsettiğiniz oyunun pc optimizasyonu vasat. Bir diğer taraftan video kayıt veya yayın işlemlerinde de işlemci yüke gireceğinden fps düşüşü yaşaman gayet normal. Bir de AMD Adrenalin yazılımının Radeon Relive özelliği ile kayıt almayı denemeni öneririm.

Emulatörler genelde işlemciye yüklenirler. Ayrıca bahsettiğiniz oyunun pc optimizasyonu vasat. Bir diğer taraftan video kayıt veya yayın işlemlerinde de işlemci yüke gireceğinden fps düşüşü yaşaman gayet normal. Bir de AMD Adrenalin yazılımının Radeon Relive özelliği ile kayıt almayı denemeni öneririm.
AMD adrenalini Deneyeceğim. Teşekkürler
Ben o oyunun niçin bu kadar sistem zorladığı çözemedim videoları izliyorum öyle güzel efektleri yok benim için tabi zevk meselesi bu sanırım sistem geri planda başka işler yapıyor o yüzden FPS düşüyor
İşte bende bunu çok merak ediyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı