RX 570 sistem PUBG Mobile FPS düşüşü

Turgay42

Hectopat
Arkadaşlar PUBG Mobile'de 59FPS alıyorum. Oyuna girdiğim anda bu 20 FPS'ye düşüyor nedeni ne olabilir?
Sistemim şöyle.
FX 8320 profesör. İşlemci.
RX 570 8 GB. Ekran kartı.
8 GB DDR3 RAM.
500W PSU.
240GB SD.

Hocam optimazyon çok kötü bir oyun bende de anlık 20-30 fps düşüyor yada. Normalde 60 alıyorum ateş ettiğimde 45 lere düşüyor.

Gameloop ayarlarından. Akıllı Mod'u seçin. İşlemci 8 ram 8, HD 1080p, akıcı yapın oyun içinden de aşırı akıcı olsun ayarlar.

Arkadaşlar PUBG Mobile'de 59FPS alıyorum. Oyuna girdiğim anda bu 20 FPS'ye düşüyor nedeni ne olabilir?
Sistemim şöyle.
FX 8320 profesör. İşlemci.
RX 570 8 GB. Ekran kartı.
8 GB DDR3 RAM.
500W PSU.
240GB SD.

Adı üstüne mobil emulatör doğal olarak kasacaktır. PUGB Lite oynayın yada orjinal PUGB alın. (Mobil olan oyunu neden pcden oynarsınız ki ? )

Artı -1 Eksi
İşlemci ve ram değiştirsem bir farklılık gösterir mi sizce
Tabi fark gösterir. Ben Ryzen 3 1200 de oynuyordum kasma oluyordu. Şuan Ryzen 5 2600 e geçtim hala kasma oluyor ama baya arttı FPS. Şuanda oyunda bir problem var AMD ekran kartı sahipleri DirectX+'a aldığında renderlanmıyor. Lanet gameloop 1 aydır çözemedi problemi. DirectX+ da normalde daha az kasıyor. OpenGl+ de daha fazla kasıyor.

Adı üstüne mobil emulatör doğal olarak kasacaktır. PUGB Lite oynayın yada orjinal PUGB alın. (Mobil olan oyunu neden pcden oynarsınız ki ? )
Pubg pc de var lakin onda oyun daha berbat bir fps var onun için Mobil kullanıyorum
Tabi fark gösterir. Ben Ryzen 3 1200 de oynuyordum kasma oluyordu. Şuan Ryzen 5 2600 e geçtim hala kasma oluyor ama baya arttı FPS. Şuanda oyunda bir problem var AMD ekran kartı sahipleri DirectX+'a aldığında renderlanmıyor. Lanet gameloop 1 aydır çözemedi problemi. DirectX+ da normalde daha az kasıyor. OpenGl+ de daha fazla kasıyor.
Peki iyi bir işlemci.anakart ve ram önerisi verebilir misiniz

Pubg pc de var lakin onda oyun daha berbat bir fps var onun için Mobil kullanıyorum

Peki iyi bir işlemci.anakart ve ram önerisi verebilir misiniz

Bütçe kısıtlı ise :
İşlemci : AMD Ryzen 3 1200 3.1/3.4GHz AM4 | En Ucuzu Akakçe (400TL'idi 460 olmuş yazık.)

Anakart : Gigabyte B450M S2H AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

RAM : G.Skill RipjawsV Red 3000MHz DDR4 F4-3000C16S-8GVRB Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Geri
Yukarı