RX 570 Red Dead Redemption 2 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

FrKnTr06

Hectopat
Red Dead Online'ı Steam üzerinden satın aldım, dün de story mode satın aldım. İlk başta oynarken hiçbir sıkıntı yoktu nereden baksanız 10 saat sorunsuz oynadım daha sonra açtığımda oyun ekranı geliyor ancak aniden kapanıyor. İnternette olan çözümleri uyguladığımda hiçbir değişiklik olmadı. Bu durumu daha önce yaşayan veya çözümünü bilen biri yardımcı olursa sevinirim. Şu anda ekran kartı driverları ve Rockstar Launcher güncel durumda Steam üzerinden dosyaları doğruladım ancak yine bir değişiklik olmadı.

Son olarak sistemim;
  • Ryzen 5 2600.
  • ASUS Prime B450M-K
  • ASUS ROG STRIX RX 570 8 GB.
  • 8 GB RAM.

Başka oyunda denedin mi?
Bellek ısınması sorunu olabilir mi?
RDR2 ağır bir oyun. Sistemi yoran başka bir oyunla denersen asıl sorun belli olur.

Başka oyunda denedin mi?
Bellek ısınması sorunu olabilir mi?
RDR2 ağır bir oyun. Sistemi yoran başka bir oyunla denersen asıl sorun belli olur.
Diğer oyunlarda bir problem olmuyor.Stabil çalışıyorlar diğerleri ancak RDR2'yi açtığımda Rockstar Games yazısını göremeden bir anda oyundan atıyor.
Son Windows güncellemesini yüklediysen geri yükle, çünkü son güncellemede RDR2 oynayanların hepsi şikayetçi.
Son oynamamdan sonra güncelleme yapmadım.Saat 27 Nisan saat 17'de oynamıştım en son ondan sonra bir güncelleme yapmadım.

Geri
Yukarı